• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Výherci soutěže o nejlepší pozvánku na silvestrovskou party

  • Zakladatel vlákna DeletedUser4584
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser4584

Guest
Přiběhne k Tobě starý známý Kednukless a zadýchaně říká: "Tak co? Nemohu už déle čekat, jak to vypadá? Předáš mu svůj výtvor a odkaz na anketu. Kednukless slíbí, že se do 15:30 dozvíš, kdo vyhrál.

Bohužel víš, že Kednukless je nespolehlivý a nikdy nedodrží termín, co slíbil. Snad že by dnes jednou?
 

DeletedUser4584

Guest
"Ech, promiňte, že jdu pozdě, vím, už jsem tu měl devatenáct minut být," přiběhne za Vámi, Babovko12, topmaszku, Promethee, vampire a Johndere54, udýchaný ale očividně rozveselený Kednukless. "Ale nezvonil mi budík, tak jsem se musel běžet mrknout do bonusové vesnice, kolik je hodin. Ale důležité snad je jen to, kdo vyhrál, ne? Bylo opravdu těžké si vybrat, všechny výtvory byly úplně nejlepší, nejhezčí, nejúžasnější a všechny bych je hned rozeslal. Jenže to jsem nemohl. Cha, cha, teď jsem si vzpomněl na něco, co jsem tak trochu očekával, že sem nějaký recesista napíše, ale nenapsal. Velice vtipné by bylo, kdyby mi někdo prostě poradil, abych poslal těm, které chci pozvat poštou pár jadrných nadávek hahahahaha," zalyká se smíchem nad špatným vlastním vtipem." Fór by byl totiž v tom, že teď je mír a oni by mě přišli vlastně navštívit - hahahahahahahhihihihihihihohoho," válí se smíchy po zemi. "A kdybyste na konec zprávy napsali i to, že to sponzoruje DK tým a ---" "Kednukless, ja chcem vedeť, kto vyhrál," decentně Kednuklesse uzemní Babovka12. "Ach, ano, ano, prepač, moj mily," odpoví Bábovičkovi jeho mateřštinou Kednukless. "Jak jsem již říkal," pokračuje, "vybrat z těchto výtvorů první, druhý a třetí bylo velice těžké. Když jsem si nevěděl rady, přihlédl jsem k an ---" Teď už zadupal i Prometheus: "Hele, ja chci vedet, jak to dopadlo a ne nejake tvoje zku*vene kecy:)))" "Ach ano, ano, promiňte, zase jsem se zasnil," odpoví Kednukless a pohlédne Prometheovi do očí. "Synu můj, Tvá pozvánka bohužel nesplnila pravidla, nebyla tam napsána jména sponzorů. Ale přesto jsem se rozhodl, že se umístíš na třetím místě a dostaneš tři Pú body." Potom přejde k vampirovi: "Vampire, vampire. Ty jsi mi udělal těžkou hlavu... Ale nakonec jsem se po poradě s přáteli musel rozhodnout, že se neumístíš na top 3 místech a nedostaneš žádné Pú body. Je mi to líto, to oni mě přehlasovali, já za nic nemohu," pronese alibisticky. "Doufám, že neza¨nevřeš na soutěže a příště to zkusíš znovu." Načež si vezme na paškál Babovku12: "Prepač, moj mily," zkusí mluvit v jeho mateřštině. "Chcel som pre Teba to najlepši, bohužel si zverejnil svoj obrazek moc skor. Každý vzal si z ňho to dobré, takže všichni měli lepší pozvánky, než Ty. Ale přesto si myslím, že máš nárok na druhé místo," opustí ČeskoSlovenčinu úplně, "a dávám Ti tímo 5 Pú bodů. Vím, chceš je věnovat nout.tvovi a nevadí-li Ti to, udělám to rovnou," podívá se tázavě na Bábovičku.

"A již jste zbyli jen vy dva, topmaszku a Johndere54. Pojďte ke mně, jeden z Vás skončil první, druhý neobdrží žádné premiové body. Jak to skutečně dopadlo?

Tak to se dozvíte až po reklamě."
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4584

Guest
Až reklama skončí, určitě se to dozvíš.

Možná za dvě minuty, možná zítra.

Kednukless už má všechno vyřízeno, na nic nechvátá. :p
 

DeletedUser

Guest
ok tak proc to hned nezverejnis??sem nervozni bod 10 PU nebo nic,lip si to udelat nemohl :D
 

DeletedUser4584

Guest
Co já můžu dělat?

Já tu jen dávám to, co se opravdu děje, já jen píši zápis z Kednuklessovy konverzace s vámi...
 

DeletedUser4584

Guest
Právě jsem dostal od Kednuklesse avizo, že reklama končí, on si odskočil na záchod a můžeme dál vyhlašovat.

Prý si pro vás připravil vyhlášení na netradičním prostředí.

Hned, jak budu něco vědět, napíši sem reportáž.
Teď Vás ale musím opustit, jdu za Kednuklessem.
 

DeletedUser4584

Guest
"Reklama skončila. Pokud jste přišli až teď, vězte, že tu vyhlašujeme vítěze soutěže o nejlepší pozvánku na silvestrovskou party paladina Kednuklesse, což je má maličkost," pronese Kednukless na úvod, ač nevím proč, protože jediný, kdo je na tomto promrzlém úpatí kopečku jsem já, Kednukless, topmaszek a Bábovka12, který si ovšem tentokrát vzal jako psychickou podporu nouta.tv (momentálně ho drží za ruku a celí se klepou, snad zimou, snad strachem).
"Připravil jsem si pro vás překvapení: Vítěze soutěže vyhlásím až příští rok." Ticho. Všech nás pět, kteří tu sledujeme vyhlášení ztuhlo a údivem otevřelo ústa. Tohle nikdo nečekal.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru