• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Výherci soutěže Poetický Valentýn

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Poetický Valentín DivokéK.png
Děkujeme všem za účast v soutěži a vybraným vítězům gratulujeme. Z přihlášených jsme vybrali tyto tři vítěze:


1. místo Lady Kalo - odměna 900 prémiových bodů
2. místo Qvacek - odměna 750 prémiových bodů
3. místo Tantalena - odměna 500 prémiových bodů
2232-7911650bdd291ab56186431083042398.png

Doufáme, že se všem soutěž líbila a že se s Vámi setkáme v některé z dalších soutěží.
DK tým
 

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
Přesně... "Díky, že jste vybrali moje dílo na nejlepší."
Škoda, že ne "no comment - vždyť bylo jasné, že moje dílo si to zaslouží".
Ale zas abych to příliš nesnižoval, je fakt, že ta tvá báseň opravdu splňuje víc kritérií kvality než třeba druhá v pořadí a i než mnohé další zúčastněné a dokonce je jedna její část i zajímavá (bohužel ta část není zrovna dlouhá).
 

Lady Kalo

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
8
Přesně... "Díky, že jste vybrali moje dílo na nejlepší."
Škoda, že ne "no comment - vždyť bylo jasné, že moje dílo si to zaslouží".
Ale zas abych to příliš nesnižoval, je fakt, že ta tvá báseň opravdu splňuje víc kritérií kvality než třeba druhá v pořadí a i než mnohé další zúčastněné a dokonce je jedna její část i zajímavá (bohužel ta část není zrovna dlouhá).

Díky za názor. Jsem nadšená z výhry a jsem naučená poděkovat - tak proč to nenapsat... Nehledejme v tom nic víc ;)
 
Nahoru