• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Výukový systém - mentor

Uličník

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
Zdravím,
za jakých podmínek se člověk může stát mentorem? Systém rozhodne, kdo má zkušenosti a může učit nováčky a kdo potřebuje pomoct.
Tohle mě moc neuspokojuje. Proč nikde není uveřejněno, že hráč který je pod mentorem a plní úkoly za to získává odměnu formou surovin a tím pádem je zvýhodněn oproti ostatním?

Výukový systém WIKI
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Ano, opravdu to rozhoduje systém. Nevím tedy přesně podle čeho, ale s největší pravděpodobností na to má vliv počet získaných vesnic, bodů či/a doba hraní. Herní podpora to nijak neovlivní, ani skutečně nemáme žádný způsob, jak to změnit či upravit u hráče.

Letité zkušenosti jsou v Divokých kmenech mnohem větší výhodou, než těch pár surovin, které hráč v začátku hry získá. Informace, že za plnění úkolů hráč získá suroviny se tam klidně doplnit může, ale určitě bych to nenazýval výhodou v pravém slova smyslu.
 

Uličník

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
Upřímně, na českém serveru kde lze kupovat premium apod to opravdu význam nemá. Nicméně hrajeme v německu, kde jeden svět je s premium a druhý bez něj a víme ze zkušeností z jiného serveru, že to význam je. Dělal jsem mentora jednomu hráči, kdy já jsem stavěl stejně jako on a ve finále při 5000 bodech měl on doly o 2-3 levely větší. Ono se to posčítá.

Nicméně systém rozhoduje podle těchto pravidel:
  • Odehrát nějaký server, kde hráč měl minimálně 10 vesnic
  • Nebýt jeho přítel
  • Nebýt s ním v kmenu
  • Být od daného hráče cca 30-50 polí
Třeba se to někomu bude někdy hodit.
 
Nahoru