• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

V. Oficiální sraz - Dětenice - 3.3.2012

  • Zakladatel vlákna Zakladatel vlákna angelinocz
  • Vytvořeno Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
picture.php


Zde můžete diskutovat o oficiálním srazu - http://forum.divokekmeny.cz/showthread.php?t=19155

Dodržujte pravidla fóra.

:yeah​
 
Naposledy upraveno moderátorem:
To bude na rezervaci předpokládám...

I jako minule...
 
A já budu pokračovat, sem tak natvrdlej, nebo jediné info je že to bude 3.3. a v jakýchsi Detěnicích? Nic bližšího sem nenašel:(
 
Doopravdy nesnášim čekání... fňuk...:(

:D:D:D:D:D

Oldo, nebo někdy jiný kdo už na srazu byl, vysvětlíte mi jak to funguje? Ještě jsem se nikdy neúčastnil, ale rád bych pokud bude za co...
 
nevíte jak to je daleko od Znojma ? :D :D nikdy sem na žádném sráze nebyl :(


Tak nic známej mě říkal že je to 250 km doprčic :cry:cry:cry
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Škoda, že to není v létě. Jel bych na kole a cesta by mi koukám trvala asi tak jako vlakem a autobusem. Možná i méně... Nechcete to přesunout na červen? :D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Zpět
Nahoru