• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

V. Oficiální sraz - Dětenice - 3.3.2012

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser32808

Guest
premium za sraz a za soutěže

Jelítko..pokud chceš oficiální vyjádření tak si napiš ticket

ahoj, po několika dotazech v soukromých zprávách, které zůstaly bez odpovědí, se tedy i já zde veřejně ptám, jaké bude řešení této velice trapné situace.
a nevím proč bychom matyáši měli chtít oficiální vyjádření přes ticket, když "sliby" o prémiových bodech byly vysloveny oficiálně zástupci supportu na srazu před všemi účastníky......
zatím se nenašel nikdo, kdo by k tomu řekl alespoň jednu jedinou vysvětlující větu a sraz proběhl již před delší dobou
 

DeletedUser2502

Guest
Dobře.... pokud nechceš psát ticket..máš možnost napsat (soukromou zprávu zde přes fórum) přímo administrátorvi hry ...což je Indigra, která řeší Prémiové body. Opravdu nelze očekávat, že administrátor bude číst vše co je na fóru napsáno
 

DeletedUser32808

Guest
poděkování

"ahoj, po několika dotazech v soukromých zprávách, které zůstaly bez odpovědí, se tedy i já zde veřejně ptám, jaké bude řešení této velice trapné situace"
Děkuji Matyáši za tvojí odpověď, ale pokud si četl můj příspěvek, tak jsem se v něm vyjádřil myslím jasně (viz citace výše).
Jinak chci tedy poděkovat za body i když sliby za soutěže byly poněkud jiné ....., ale ledy se hnuly a to je důležité.
 

DeletedUser2502

Guest
Pokud vím, tak každý kdo napsal ticket s ohledem PU, soutěžím, nebo diplomu za vyhraný svět, byl přeposlán Soníkovi nebo Indigře a ta je určitě vyřizuje...samozřejmě je toho hodně, ale pracuje na tom, aby vše bylo k Vaší spokojenosti vyřízeno v co možná nejkratší době.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru