• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Vaše koníčky, hobby

  • Zakladatel vlákna DeletedUser36491
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser36491

Guest
Máte nějaké koníčky, hobby?
Podělte se s námi.

Prosím o dodržování pravidel.

Diskuze je povolená.
 

DeletedUser16561

Guest
Zdravím :hi

Medzi moje hobby v prvom rade patrí šport. Síce iba pasívne, ale predsa obľubujem futbal, tenis a hokej.
Ďalej rád počúvam punk, rock. :n_o:n_oPodľahol som hazardu, často tipujem zápasy, respektíve hrávam poker. Už len pre ten adrenalín. :gamer:gamer

Ale našlo by sa niečo, čo stojí za to aby som zabudol na tieto moje záľuby. Hm...nejaká žena :rose:rose. Takže ak to nejaká číta a má záujem tak nech ma kontaktuje :in_love:kissing. Viem byť aj nežný, prítulný a hlavne verný ako pes !! :angel

Počkať ! Toto nie je zoznamka, takže ak chceš vedieť viac, napíš mi správu, alebo volaj na 090X :thumb
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser36491

Guest
Takže mezi mé koníčky patří také sporty, obzvlášť volejbal, který hraji závodně, dále atletika, také závodně.
Potom pasivně s kámošema fotbal, někdy hokej.
Sázet ještě nemohu :D Ani to snad zkoušet radši nebudu.
To je vše. :D
 

DeletedUser16561

Guest
No podľa zákona možno nemôžeš. Ale vždy sa nájde spôsob ako si podať, nemyslíš? :)
 

DeletedUser

Guest
Programování (cca. 8 hodin denně) a auta (o víkendu).

Moje neoddělitelné hobby je taky pivo. :D
 

DeletedUser

Guest
Ahoj, budeme rádi, pokud nám pomůžete a založíte vlastní téma Vašemu koníčku v této sekci. Tentokrát budeme mít výjimečně pro menší spam trochu větší slitování. Děkujeme. :king
 

DeletedUser

Guest
S autama? občas laminuju, řežu, zkrátka uprava. Momentálně teda nedělám nic, nemám auto.

Téma pro programování by se tu nechytlo. :)
 

DeletedUser34582

Guest
Aha aha :)

No mňa to celkom zaujíma :D akurát som neznalý :D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru