• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Vaše koníčky, hobby

  • Zakladatel vlákna DeletedUser36491
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
115
Zajimam se o lode, lodky, parnicky a vlastne tak celkove o jezdeni na vode na cemkoli :)
 

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
115
Nikde jsem nenasla tema "zviratka" ... :(
Dnes je pro mne velmi velmi smutny den...navzdy mne opustil muj "Mazlik"....akorat ho zapijim, o pulnoci pujdu vykopat hrobecek... :((((((
Dalsi rana do srdce v tom novem jaru 2015....
Jsem i vasniva fotografka, pozitri valim sama na vejlet do Řezna na pamatky a ja to ani nemam jak fotit...
Do pytle...kdyz se neco s...kazi, tak poradne :((((
 

DeletedUser19739

Guest
To je mi líto Lotůsku, asi vím, jak se cítíš, protože v pátek to bude měsíc, co se mi zaběhla moje fenka...
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
No, foťáky se nedají asi vypůjčit, nepátrala jsi? Jinak foť aspoň mobilem. Lepší něco než nic.

[SPOIL]Nebo sbal a přibal na cestu nějakého fešáka s foťákem ... ;)[/SPOIL]


Jo, a kdybys chtěla nového mazlíka, tak vnučky si donesly od spolužačky, která je rozdává ve velkém, poněkud se přemnožili ...
 

DeletedUser25922

Guest
Háčkuje tu někdo? Nebo plete, vyšívá, šije?

Tak já jo.. háčkuju :)) pletu, sem tam..ne nikomu hlavu..na to jsem už stará :))
Někdy i něco vyšiju..třeba facku..né kecám..:)
a jo někdy i něco spíchnu.. :))

Dál taky ráda karbaním poker, sem tam vsadím zápasík

Nu a je to divné, ale mám sem tam i náladu něco uvařit a poklidt a upéct..ale nevím jestli o mít jako hobby nebo koníček, když to někdy dělám spíš z nutnosti než pro zábavu :))

PS. a nejraději ze všeho spím..:cool
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Fénix moc pěkně háčkuje, jestli máš facebook, můžeš se podívat.
 

DeletedUser25922

Guest
fb samo mám.. čerpám tam inspiraci :)

Jen vědět fb Fénix :cool
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Tak jí tu napiš osobku, Občas sem zajde.
 

DeletedUser

Guest
Tak 1 rok jsem hrál fotbal za Pardubice 1 rok za Slavii pak jsem skončil s fotbalem kvůli cestě dlouhý a začal jsem hrát hokejbal a hokej už ho hraju cca 8let
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru