• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Vaše návrhy

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Zde můžete dávat návrhy, který skript by se vám líbil. Při dostatečném počtu návrhů udělám hlasování a výherní se pokusím vytvořit. Nesmí porušovat pravidla, ale to je samozřejmě jisté :)
 

DeletedUser

Guest
hromadné přejmenování útoků

Už je skript, který přejmenuje příchozí útoky na aktuální datum a čas, ale dost tam chybí, z který vsi útok jde.. Někdy prostě není čas všechno přejmenovat přes "zobrazit dobu trvání".. kdy se objeví i "útočící ves"..

Šlo by to upravit?:)

Případně skript, který mi moje příchozí podpory upraví/přepíše na počet příchozích jednotek (tak abych při kliku na danou ves(moji/cizí), měla přehled kolik mi tam do určitý doby dorazí..)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Olda22

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
17
Možná už existuje, ale...

Filtr hráčů (podobně jak filtr vesnic)....

Když jsou nějaké vojenské akce, nebo surovinové skupinové soutěže, tak vypisování z členského žebříčku je strašně zdlouhavé.

Po kliknutí na SCRIPT by vyjela nová záložka s celým označeným (myší) seznamem (v bb-code, jako u filtru vesnic)...
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Guest
Olda22: Tak to můžu udělat hned. Včera jsem napsal výpis dat z uživatelského profilu, takže tohle bude podobný způsob.

bleskovodka: Šlo, jenže by bylo potřeba použít AJAX a ten je jaksi zakázaný :)
 

DeletedUser

Guest
Škoda , že to nepůjde určitě by to bylo dobré , když jde hafec útoků a nestíhá se to přepisovat.
NJ , ale pravidla jsou pravidla ;)
 

DeletedUser

Guest
Šla by zapsat vesnice z které to jde :) Zkrátka by se to dalo poznat podle všeho, co je viditělné zrovna na obrazovce :)
 

DeletedUser

Guest
.. ale o to mi jde:)
(p.s. - co se týká podpor tak je taky vidět na obrazovce co posílám.))
 

DeletedUser

Guest
No vidíš, já už jsem zmatený lehce. Dneska na to kouknu :)
 

DeletedUser

Guest
V jakém tvaru by měli být ty jednotky? Respektive ten název útoku?
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru