• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Vaše návrhy

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Poprosím moderátory, aby doplňovali na první příspěvek povolených skriptů do seznamu odkazy. Věřte mi, že jsem to tam neudělal pro srandu. Nicméně je to váš boj, jestli v mém systému pojedete dále. Možná ho i zlepšíte nebo ho celý inovujete. To už je váš boj.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
[SPOIL]
- používám tenhle starej, po drobný úpravě funguje i na nových světech
- oproti původní verzi funguje pouze v náhledu vlastní nabídky(na tržišti)
- tenhle je nastaven na 1000 hlíny za 1000 železa
.. pro změnu surovin vyměnit iron, wood, stone dle potřeby
.. pro změnu poměru na konci změnit čísla u d.getElementsByName('sell')[1].value=1000;d.getElementsByName('buy')[1].value=1000;

[SPOIL]
javascript:var d=document;function o(a){b=location.search;c=new RegExp("\\b"+a+"\\b");if(b.match(c)){return 1;}else{location.search=b.replace(/.*?(\bvillage=\d+).*/i,'?$1&'+a);return 0;}}function r(){l=d.getElementsByTagName('table');for(j=0;j<l.length;j++){e=l[j].rows[0].cells[0].innerHTML;if(e.match(/^Obchodník/)){return new Number(e.match(/(\d+)/)[1]);}}return 0;}function v(){var p=new Number(d.getElementById('iron').innerHTML);var q=new Number(d.getElementById('stone').innerHTML);var m=d.getElementsByTagName('form');var k="";for(j=0;j<m.length&&k=="";j++){if(m[j].action.indexOf('action=modify_offers')!=-1){k=m[j].getElementsByTagName('table')[0];}}for(j=1;k!=""&&j<k.rows.length-1;j++){n=k.rows[j].cells[1].childNodes;u=n[0].title;f="";for(g=0;g<n.length;g++){h=n[g].nodeValue;if(h!=null)f+=h;}f=f.substring(0,f.length-1);f*=new Number(k.rows[j].cells[2].innerHTML);if(u=='clay')p+=f;if(u=='stone')q+=f;}d.getElementById('res_sell_iron').checked=p>q;d.getElementById('res_sell_stone').checked=q>p;d.getElementById('res_buy_iron').checked=p<q;d.getElementById('res_buy_stone').checked=q<p;p=Math.round(p/ 900);q=Math.round(q/1000);t=Math.max(p,q)-Math.min(p,q);t=Math.min(t,r());}function end(){i='';{if(r()>0){t=new Number(d.getElementsByName('sell')[0].value);if(t>0){s=d.getElementsByTagName('input');for(j=0;j<s.length;j++){if(s[j].value=='Nastavit '){s[j].click();return;}}}v();if(t==0){i='No deal';}else{d.getElementsByName('multi')[0].value=t;d.getElementsByName('max_time')[0].value=96;d.getElementsByName('sell')[0].value=1000;d.getElementsByName('buy')[0].value=1000; d.getElementsByName('sell')[1].value=1000;d.getElementsByName('buy')[1].value=1000; if(d.getElementById('res_sell_iron').checked){i='Don\'t sell clay';}}}else{i='No merchants';}if(i!=''){s=d.links;for(j=0;j<s.length;j++){if(s[j].accessKey=="d"){location.href=s[j].href;return;}}}}}end();[/SPOIL]

- předposlední změna schválena supportem(přes ticket), u tý poslední- opravdu drobný úpravy(jen vyplnění těch nových polí) už jsem o schválení nežádala..
[/SPOIL]

Tak co, neobjevil se tu nejaky funkcni script na to trziste, nevite o nejakem prosimvas?
 

DeletedUser

Guest
- mě tenhle stále funguje, nevím jak na světech s nákupem surovin za pb..
 

DeletedUser40441

Guest
Byl bych rád, pokud by měl někdo nějaké nápady na skripty. Chci teď pravidelně, alespoň každý týden nějaký udělat, jenže už není moc nápadů :).
 

DeletedUser

Guest
Nemůžeš jentak psát javascript. Jakmile ho zkusíš, tak ho poużíváš nelegálně. Napiš nějakému vrchnímu, jestli ti nedá přihlašovací údaje na testovací vesnice. Za BAN to nestojí. Hlavně vůbec nepoužívej AJAX, requesty odchytávají a dostaneš BAN hned.

Jako javascript pro UI nezjistí, ale je to v rozporu s pravidly. Vlastně díky pravidlům by se žádná JS vylepšení vyskytnout nemohly. Divím se, že jsem kdysi nedostal perma ban. :D
 

DeletedUser

Guest
Byl bych rád, pokud by měl někdo nějaké nápady na skripty. Chci teď pravidelně, alespoň každý týden nějaký udělat, jenže už není moc nápadů :).

Vsak ja nikde nepsal ze budu vytvaret script :D Jsem reagoval na prispevek nahore :) No a clovek co vytvari pravidelne scripta tyhle veci samozrejme zna, ne ze bych je ja neznal :) Ten script ktery jsem zadal je v podstate stejny jak script na podporu, mozna by to slo i pres ten script na podpory, ale nejak sem jeste nenasbiral odhodlani abych to vyzkousel :DD
 
Naposledy upraveno moderátorem:

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Pokud jsem správně pochopil, strategii beta serveru, tam by mělo být používání a testování skriptů povoleno, navíc je tam vlastně už předem nastavení jaké bude po dalším updatu, tím pádem si zároveň ověříš jestli bude daný skript fungovat i v novější verzi.

Odkaz na beta server:ZDE

Za pár dní by měl být svět na betě znovu spuštěn, je tam restart zhruba každé tři měsíce.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru