• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Vaše postřehy a komentáře k jednotlivým vydáním

  • Zakladatel vlákna DeletedUser5389
  • Vytvořeno

DeletedUser

Guest
Dane, to víš, můj paladin je opravdu udatný bojovník, už obsazuji i slovensko :D
 

DeletedUser15997

Guest
ještě, že jsem něco takovýho nemusel psát já ;-)).... to bylo:
Vyndám dítě z ledničky, vyřeším ticket, seberu mu smeták, zabanuju hráče, nakrmím děti, zodpovím protest, umeju nádobí, zabanuju dalšího, vyřeším telefon z práce a nechám se sprdnout kozmicem, co jsem sas kde provedl ;-)))))))

betko ten první bod je nejlepší... "vyndám dítě z ledničky" :D

jinak paladin super číslo.... ale ty otázky na monču...nevím nevím.... paladin otevírá rubriku "Vztahy"? :D
 

hejdič

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
5
Hh, dobrééé

S2 - sice na můj vkus trochu dlouhý, ale supr.
S15 - konečně se taky někdo našel :) taky pěkný
Speed - ok
 

DeletedUser

Guest
Pupik: Ne, toto je skutečně již dvanácté vydání, tedy XII. Vydání
Dan: Ano, chybička se vloudila, opravíme to do opravného vydání...
Linteo: Však ty víš, že já pracuju ve dne v noci, tady sem to musel trochu zkrouhnout :D :axe

No já chtěl spíš tím upozornit na drobnou chybičku v textu tady na fóru. Je tam napsáno "jedenáctému", ale jinak hezká práce, leč pro mě zbytečné číst když hraju na S16 :D
 

DeletedUser29389

Guest
to Daadii: tentokrát se mi zdálo, že článek byl trochu kratší, ale nevadí, aspoň něco viď:)

mnoho vecí sa udialo až po uzávierke vydania,tak som tam nemal čo dať. Nap.r prípad georgius. Taktiež ma tlačil čas, keďže o necelé 2 mesiace maturujem a zatím nevím takmer nič.
Ďalšia vec - článok bol o niečo dlhší.... no asi som napísal niečo , čo som písať nemal .)
 

DeletedUser11059

Guest
Číslo jako vždy - dobré počteníčko. Zajímavosti, zajímavosti ;)
daadii ... souhlasim s Tebou. I u nás se mezi uzávěrkou a vydáním událo tolik věcí, že jisté informace v článku jsou nyní trochu méně aktuálnější, nežli jsem chtěl, když jsem je dával dohromady.
 

DeletedUser

Guest
daadii: On byl delší?:scratch Aha, tak to pak promiň:) Já nevím, jen se mi to asi zdálo:) Jenom pro příště, zkus tam dát i nějaké statistiky, moc času by to zabrat nemělo a určitě to pomůže;)
 

DeletedUser29262

Guest
posledne slova

Příští číslo vyjde: 20. února/januára
NENECHTE SI HO UJÍT!


únor je februar - no i majster sa utne :D
 
Nahoru