• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Vaše postřehy a komentáře k jednotlivým vydáním

  • Zakladatel vlákna DeletedUser5389
  • Vytvořeno

DeletedUser

Guest
Třeba tím chtěl autor naznačit, že zatím co pro české čtenáře bude Paladin vycházet stále jako měsíčník, pro slovenské čtenáře z něho bude ročník.:pardon
 

DeletedUser2502

Guest
No abych pravdu řekl, vzhledem k tomu, že toto číslo neobsahovalo článek ze světa 1 tak jsem zklamán a prohlídnutí čísla mi trvalo asi 5 minut, neboť mě vůbec nezaujalo
 

DeletedUser12710

Guest
odkaz

nemohu se spojit se serverem, nemáte někdo jiný link na paladina?
 

DeletedUser2901

Guest
Tak jsem se konečně dozvěděl, jak se banuje, zajímavé... :wacko
Betko? Neměl by jsi si zažádat šéfy o příplatek za stížení banování? :D
Jinak podle mě info o S3 nic moc, i když chápu, že je to starý svět, a děje se tam minimum nečekaných věcí... :)
 

DeletedUser

Guest
S15 výborně zpracován a jsou tam i zálkadní informace:thumb:great
 

DeletedUser23979

Guest
Poslední vydání.....S8.....co to proboha je......informace....nevím, kde jsou...
 

DeletedUser11059

Guest
Majko ... nejen pro Tebe.

Všem, kdo budou číst poslední vydání Paladina (respektive hlavně těm, kdo budou číst článek o s8) ..... tento měsíc jsem neměl moc času (skoro vůbec), byl jsem v jednom zápřahu a když už jsem se přihlásil na kmeny, tak jsem skoro veškerý čas musel věnovat obraně.
Nechtělo se mi nechat vydání bez článku a napsat pět krátkých vět, kde bych všem sdělil informace, které se udály (protože jsem mohl sledovat jen ty bezprostředně nejbližší) se mi také nechtělo, neboť bych asi i vyzradil něco, co není určeno všem (tudíž by nakonec článek mohl mít jen jednu složenou větu).
Neměl jsem ani čas založit nové ankety, i to je známka toho, že jsem byl opravdu hodně zaneprázdněn (i ti, kdo mě znají zde na fóru, vědí, že jsem se na čas hodně vytratil).
Proto jsem dané informace narychlo zakombinoval do takové jakoby povídky ... čili si je budete muset najít v textu ... a jsou tam i ty tajné ;.)
Do příštího čísla se pokusim vše napravit ... vyjde i vícero anket a článek bude opět v podobném rázu, jako předcházející ... neboť i v práci se vše jeví na trochu více klidu, čili budu opět více aktivní a všem Vám to vynahradim.
 

DeletedUser29034

Guest
Velmi vydařené číslo jako vždy :)
Jen bohužel opět nebylo číslo z S16,to zamrzí :(
 

DeletedUser

Guest
13. číslo - jako vždy výborné:) Daadii - krásnej článek o s5:hi
 
Nahoru