• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Vaše postřehy a komentáře k jednotlivým vydáním

  • Zakladatel vlákna DeletedUser5389
  • Vytvořeno

DeletedUser29970

Guest
tak jak vzdy, sme sa zas nic noveho o svete 7 nedozvedeli!!!!
naco sa vlastne vydava ten paladin??
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
pepitko: Pokud je hráč v obraze a ví co se na svém světě děje, tak se v Paladinovi moc nových věcí nedočte. Proč se Paladin vydává? Právě pro ty hráče, kteří nejsou o svém světě v obraze a chtějí se dozvědět něco nového.
 

DeletedUser29970

Guest
vsetky tie informacie su zvelicene a podaktore vobec nie su pravdive, beriem to ze niekto sa snazi vytvarat ten prispevok do paladina ale ked uz pise nech ziskava informacie od vodcov kmenov a nie od ludi ktori nemaju vobec prehlad o tom svete...
dalsia vec je tu kopec hracov na svete7 ktory uz nieco dokazali, preco nie su s nimi rozhovori ale s takymi hracmi co len zrusia ucet..............
 

DeletedUser5389

Guest
Informátoři mají volnou ruku při výběru hráče k rozhovoru ve svých článcích. Zkus napsat proto přímo jemu...
 

DeletedUser

Guest
betkapetka..mala oprava,co sa tyka Paladina....my zaberame hlavne H.T.M. ..ILU je len male percento dedin a Iberia uz skoro vobec..:))))))))

Mala statistika za poslednych 33 dni, co sa tyka vojny s HTM - k dnesnemu dnu..:

Doba trvání války: 33 Dnů 20:01:06

Dobyté vesnice

Vlastní Kmen
1154

Protivník
17

Rozdíl
1137
 

DeletedUser2502

Guest
Tentokráte sem si pěkně početl a jsem spokojen...budu se těšit na další číslo
 

DeletedUser3219

Guest
betkapetka..mala oprava,co sa tyka Paladina....my zaberame hlavne H.T.M. ..ILU je len male percento dedin a Iberia uz skoro vobec..:))))))))

Mala statistika za poslednych 33 dni, co sa tyka vojny s HTM - k dnesnemu dnu..:

Doba trvání války: 33 Dnů 20:01:06

Dobyté vesnice

Vlastní Kmen
1154

Protivník
17

Rozdíl
1137

irfane, dneska je 1.3, článek byl ke dni 13.2.2011..a byl za měsíc dozadu

k tomu 13 to bylo tak, že jste vojenky dobyli 836 vesnic a přitiom se kmen zvětšil o 1.709 vesnic. Nikoho jste v tu dobu do kmene nebrali, takže jste získali skoro tisíc vesnic na barbarkách, ILU a Iberia....;-)
 

DeletedUser7531

Guest
Škoda, že je málo informací ze světa jedna. Třeba to bude příště lepší :)
 

DeletedUser7468

Guest
Zdravím redakci
K článku o světě 6 mám jednu drobnou výhradu ... někdo se při jeho tvorbě silně inspiroval mým textem :D
Né že by mě nějak trápily autorský práva na to celkem kašlu. Problém je spíš v tom, že zhruba tento text (v češtině) jsem původně poslal jednomu novému hráči F.L.E. který zde převzal konto ... a proto tento text obsahuje shrnutí světa 6 - ale právě s ohledem na F.L.E. Důvodem toho, že jsem psal takovéto shrnutí bylo to abych ho dostal "do obrazu" světa 6 - aby si uvědomil proč nemá zvát do jejich kmene hráče z -DW-.

A právě to, že text byl určen pro F.L.E. je trochu problémem toho článku v Paladinovi. Ne že by informace byly nepravdivé, ale na světě 6 se stalo i mnoho jiných věcí, které jsem nepopsal (nebyly nijak důležité pro F.L.E.), ale z hlediska vývoje světa byly opravdu mnohem, mnohem důležitější.

Prostě článek vyzněl jakoby F.L.E. bylo středem světa 6 a jeho nejdůležitějším kmenem - ne že byli nedůležití, ale svojí důležitostí prostě odpovídají 10. místu v žebříčku kmenů.

Naopak kmeny z hlediska vývoje světa klíčové (na jedné straně ELGA-J, LAD a XZahor, na straně druhé -DW- a a.h.) jsou zde zmíněny jen okrajově, což působí poněkud směšně.

Na nikoho se nezlobim - sám jsem doporučil rozšířit text mezi ostatní členy kmene (i když s článkem v Paladinovi jsem tedy opravdu nepočítal :D ), naopak budu rád pokud se mi autor ozve, příště mu můžu dodat třeba nějaký statistiky a nastínit události opravdu klíčové z hlediska vývoje celého světa.
 
Nahoru