• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Vaše postřehy a komentáře k jednotlivým vydáním

  • Zakladatel vlákna DeletedUser5389
  • Vytvořeno

DeletedUser

Guest
Svět 17 opět nezařazen... Je nějaká šance, že se to změní? Informace o tomto světě byly publikovány pouze jednou (pokud se nepletu) a to je po roce fungování opravdu málo.
 

DeletedUser

Guest
Mám lehký dojem, že info z tohoto světa bylo v Paladinu dokonce dvakrát :scratch (první byl frost449 a ten druhý tuším letuška ještě s někým co byli mezi TOP hráči, ale to už střílím od boku, je to přeci jen dávno)

Není nic snadnějšího než se pokusit sám nakontaktovat vedení v TOP kmenech a získat info, mapy, statistiky a něco sám sesmolit a pak s tím "vylézt" před článku-chtivými čtenáři :yes
 

DeletedUser11059

Guest
Svět 17 opět nezařazen... Je nějaká šance, že se to změní? Informace o tomto světě byly publikovány pouze jednou (pokud se nepletu) a to je po roce fungování opravdu málo.

Je to jen o tom, zda se na tomto světě najde někdo, kdo by se rád chopil zpravodajství ....... tady máš seznam světů, na kterých se hledá informátor (spoil)

[SPOIL]Zobrazit přílohu uživatele 634[/SPOIL]
 

DeletedUser2502

Guest
Tak já zdravím....musím pochválit team, za dobrou práci...dobře jsem si početl :yes
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Děkujeme za pochvalu, bohužel je to ale čím dál tím více práce, takže proto se dá očekávat menší spoždění při vydání čísla i v budoucnu...
 

DeletedUser

Guest
Čím dál víc práce při zmenšujícím se infu ze světů nebo dochází inspirace, chuť a elán? :scratch
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Spíš čím dál více práci při práci ve skutečném životě. Možná tomu nebudeš věřit, ale i vedení našeho časopisu musí chodit do práce, do školy a plnit spoustu povinností... Chuť a elán neztrácíme, jen je to pro nás s příbývajícím časem náročnější...
 

DeletedUser27494

Guest
Čím dál víc práce při zmenšujícím se infu ze světů nebo dochází inspirace, chuť a elán? :scratch
Nejsou lidi co mají více času na věnování se sledování dění,hře a psaní komentářů a článků-realný život mimo hru je čím dál náročnější - chtělo by to více komentátorů a přispivatelů-ale chybí motivace-co tak nějaké vyšší bonusy (jen nepatrně málo),aby sek práci pro časopis přihlásilo více lidí?
 

DeletedUser

Guest
jskalka: Větší odměny pro koho? Pro informátory? Myslíš, že redakce za to něco má? Jelikož je to čistě dobrovolný projekt, tak těžko my sami za sebe můžeme informátorům nabídnout větší odměny, pokud bychom je samozřejmě nedávali ze svého... Protože InnoGames nám na to odměny určitě nedá ;)
 

DeletedUser

Guest
No tento díl se mi hodně líbil, protože obsahoval mnoho novinek mimo DK z dílny Inna, nějaké světy mi tam chyběly, ale je krize na informátory, ovšem můj svět tam byl :mocking

Určitě by tam šly vymyslet nějaké výhody, třeba na foru ikonka informator + prednost pred ostatnima (nevybavim si v cem):blush
 
Nahoru