• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Vaše postřehy a komentáře k jednotlivým vydáním

  • Zakladatel vlákna DeletedUser5389
  • Vytvořeno

DeletedUser5389

Guest
Vše týkající se k dvanáctému vydání (pochvaly, kritiky, postřehy atd.) pište do tohoto topicu...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Super číslo :thumb

Dobrý rozhovor s Monikou, Mattov príbeh a Kozmičov Cheathunter's day.
 

DeletedUser

Guest
Moc hezké číslo. :):thumb
Jinak gratuluji hráčům SK2 k time-endu :thumb
 

DeletedUser

Guest
Souhlas s vudcou,
ja na čtení moc nejsem, kromě časopisu jako Maxim, top gear, speed apod. asi k nim budu muset přidat i paladina :D A toho si milá redakce ceňte, protože se nestává moc často, že bych četl i něco jiného :D
Ale jinak rozhovor s Mončou, paradní :thumb
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Zpravodaj Světa 1 nestihl dodat materiály, nebo nenašel nikoho ochotného k vyzpovídání? :(
 

DeletedUser

Guest
Teď asi půl hodiny koukám na text a přemýšlím, jestli toto nemá být sekce "XI. Vydání - Vaše postřehy a komentáře". Jinak Paladin se hezky četl :)
 

DeletedUser

Guest
Hezké číslo, fajn rozhovor s Monikou;) to Daadii: tentokrát se mi zdálo, že článek byl trochu kratší, ale nevadí, aspoň něco viď:)

PS: Zdá se mi to jako chyba, proč byl rozhovor s Monikou pod slovenskou vlajkou? Já vždy myslel, že je z Česka:pardon
 

DeletedUser843

Guest
My sme si ju už asimilovali, už je našaaa! :p

Číslo super, najviac sa mi páčil Kozmiho príbeh ako pracuje (dobre vedieť!!:D) a rozhovory.

--
betko:DD
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Pupik: Ne, toto je skutečně již dvanácté vydání, tedy XII. Vydání
Dan: Ano, chybička se vloudila, opravíme to do opravného vydání...
Linteo: Však ty víš, že já pracuju ve dne v noci, tady sem to musel trochu zkrouhnout :D :axe
 

DeletedUser3219

Guest
ještě, že jsem něco takovýho nemusel psát já ;-)).... to bylo:
Vyndám dítě z ledničky, vyřeším ticket, seberu mu smeták, zabanuju hráče, nakrmím děti, zodpovím protest, umeju nádobí, zabanuju dalšího, vyřeším telefon z práce a nechám se sprdnout kozmicem, co jsem sas kde provedl ;-)))))))
 
Nahoru