• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Vaše postřehy a komentáře k jednotlivým vydáním

  • Zakladatel vlákna DeletedUser5389
  • Vytvořeno

DeletedUser29967

Guest
Tak jsem si po třech měsících stáhl Adobe Reader a musím říct, že se Vám čísla vydařila. :hi
 

DeletedUser23979

Guest
Pavle čekám a čekám...mělo být již...tak jsem zvědává...a hlavně na sv. 8...to musí být novinek:)
 

pegak

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
18
Jsou ještě někde ke stažení stará čísla Paladinů? Web už dávno nefunguje. :( @Kozmicz
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Obávám se, že nikoliv. Já bych snad nějaké měl mít uložené na svém externím disku. Chceš zkusit sehnat nějaké konkrétní číslo? Pokud ho budu mít k dispozici, mohu ti ho poslat na email.
 

pegak

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
18
Našel jsem web, kde je prvních 5 čísel. Hledám konkrétně číslo, kde by měl být rozhovor nebo nějakých pár slov s Arogance, když čerstvě vstoupil do DK týmu. :)
Samozřejmě bych rád měl co nejvíc čísel, ať tě zbytečně nezatěžuju hledáním v obsahu, je to taková nostalgie, když jsem objevil ty první vydání. :)
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Tak bohužel tohle číslo se mi dohledat nepodařilo.
 

pegak

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
18
Nevadí, díky i tak. :) Pošlu email do PM, ať když tak mám další čísla v záloze, je to legenda v mém srdci. :)
 
Nahoru