• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Valentýnská soutěž - Analupos Prasinos

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser34582

Guest
Jednej hráčke to má byť venované :) prípadne hráčovy :D
a je to ako pekné, ale príliš neveselé na valentína :D aspoň myslím, že valentín má byť veselý :D
 

DeletedUser36641

Guest
Může to věnovat komukoliv.. třeba celému kmenu :)
Ale přijde mi to opravdu takové smutné :(

Ale jinak pěkná práce ;):great
 

DeletedUser

Guest
Díky za komenty, účelem nebylo aby to bylo smutné, ale spíše "dospělejší" ;)
Mimochodem, sám sv. Valentýn to taky neměl zrovna veselé :)
 

DeletedUser

Guest
je to pekné, ale ako povedal drekt trošku smutné.. škoda, že neviem tiež robiť vo photoshope :((
 

DeletedUser34582

Guest
[SPOIL]To nie je PS :D ma hore napísané :D či je to PS ? :D

V podstate to je jedno :) kto by chcel aj v skicáry(samozrejeme v tom novšom) vymyslí niečo skutočne pekné :) len to chce pracovať s tým :)
Osobne mám gimp...prvý krát som ho stiahol ani neviem prečo...zo začiatku ma to odradilo, keďže som nevedel čo a ako :) ale proste ma stále ťahalo, že keď sa naučím tak sa to zíde....a snažil som sa skúšal návody zapamätal si to atd. :)[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
sorry, nie PS ale to je jedno.. v takýchto programoch ako sú gimp, ps a podobne by som chcel vedieť pracovať, zíde sa to všade...no škoda, že zatial nie :d

ja som to robil cez word, skicár a PS iba pridal písmo :DD

okej, ale už ti tu nebudem spamovať, prepáč :)
 

DeletedUser36641

Guest
[SPOIL]Gimp mám také, ale nepoužívám ho.
Rád se spolehnu na fixky a technické pero :)
Pardo na spam :)[/SPOIL]
 

DeletedUser34582

Guest
Toľko spamu prežiju :D

No myslím, že druhov umenia je veľa :) niekto vie kresliť na papier niekomu ide PC grafika :) a niektomu nič ako mne .) ale tuším že k PS sa dá dokúpiť niečo ako tablet alebo ako to nazvať čo pripojíš a môžeš dokresľovať "ručne" čo je oveľa lepšie ako myškou :)
 

DeletedUser36491

Guest
Je to moc pěkný, smutný mi to ani natolik nepříjde, jak říká autorka tohoto díla, je to dospělé :)
Má to svojí originalitu :thumb :hi
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru