DeletedUser
Guest
Přepínání vesnic - klikni na název vesnice nahoře, dá ti to nabídku vesnic, tak vybereš jinou.
Zástup v dovolené - zatím nevím, nemám žádný.
Jinak velice hezká aplikace, leč měl bych pár připomínek:
1) Přestala mi fungovat Mapa... Prakticky poté, co jsem si na mapě nadefinoval nějaké značení vlastních skupin atd.
Jen se prostě točí kolečko a neděje se nic.
2) Není tam jednoduché přepínání oznamek - přejít na předchozí a na následující. To je škoda, protože prohlížení oznamek je velmi běžná činnost. A je fajn je brát jedno po druhým a ne se po každém vracet do jejich seznamu. A prohlížení více oznamek najednou je věc, kterou potřebuji už při první vesnici, kdy farmím více cílů.
Zástup v dovolené - zatím nevím, nemám žádný.
Jinak velice hezká aplikace, leč měl bych pár připomínek:
1) Přestala mi fungovat Mapa... Prakticky poté, co jsem si na mapě nadefinoval nějaké značení vlastních skupin atd.
Jen se prostě točí kolečko a neděje se nic.
2) Není tam jednoduché přepínání oznamek - přejít na předchozí a na následující. To je škoda, protože prohlížení oznamek je velmi běžná činnost. A je fajn je brát jedno po druhým a ne se po každém vracet do jejich seznamu. A prohlížení více oznamek najednou je věc, kterou potřebuji už při první vesnici, kdy farmím více cílů.

