• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Veškeré dotazy ohledně Android

  • Zakladatel vlákna DeletedUser33998
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser39609

Guest
Zdravím, chci se zeptat, v aplikaci na mobilu mám nastavene upozornění je pro příchozí útoky a zprávy, když někomu předám zástup, budou mi chodit tato upozornění nebo mám po tu dobu klid? :)

Nebudeš mít klid...mobil ti bude pořád cinkat a upozorňovat tě na věci které máš nastaveny... :shout
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Opravte mne, pokud se pletu, ale řekl bych, že v mobilní Android aplikaci ani není možné budovy demolovat. Možné to je pouze v iOS aplikaci.
 

DeletedUser41580

Guest
Zhruba před týdnem jsem si aktualizoval mobilní aplikaci. Od té doby mi nefunguje xt9 ve zprávách v aplikaci na DK. Bez xt9 mě nebaví psát. Má někdo podobný problém a nějaké řešení ? Xperia Z5. Díky
 

DeletedUser36641

Guest
Já mám takový menší dotaz, možná to tu někde zaznělo, protože určitě nejsem jediný koho to štve, ale nemám čas prohledávat příspěvek za příspěvkem tak napíšu možná znovu něco co již zaznělo.

Určitě máte každý rozdělené skupiny na útočné, obranné vesnice a pak třeba i dle polohy, objevil jsem takový problémek. Nejdříve bych rád popsal situaci jak ji vždy klikám na PC.

Jsem pod útoky - útočí mi na útočnou vesnici - je ve skupině OFF, otevřu si danou vesnici, změním si skupinu na DEFF (zůstane mi náhled útočné vesnice), otevřu si nádvoří, kliknu na požádat a požádám si ve svých vesnicích o dostatečný deff a tím končím - práce na pár minutek.

A teď problém v mobilní aplikaci.
Jsem pod útoky - útočí mi na útočnou ves - je ve skupině OFF, otevřu si danou vesnici, změním si skupinu na DEFF (přepne se mi vesnice na první vesnici ve skupině DEFF), otevřu si nádvoří, kliknu na požádat a vidím, že jsem v jiné vesnici než chci být takže si můžu požádat o kolik jednotek chci, ale přijdou mi do špatné vesnice.

Další příklad - v mobilní aplikaci si otevřu mapu (mám otevřenou skupinu OFF) a potřebuji se dostat do vesnice kde je DEFF, nicméně skrz mapu mi to opět nepovolí přístup, protože vesnice je v jiné skupině než mám zvolenou a otevřenou, takže se vesnice vlastně chová, jako by nebyla moje a můžu se do ní dostat opět až po změně skupiny na DEFF.

Máte někdo stejný problém? Případně, lze jej nějak vyřešit? (Je mi jasné, že mi 90% hráčů odepíše abych si neřadil vesnice do skupin, takže tyto a další zbytečné komentáře si prosím odpusťte.)
 

DeletedUser41580

Guest
když mi něco nejde v appce, tak si to otevřu v browseru :great
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru