• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Velikost selského dvoru aneb "Jak je to možné?"

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser35035

Guest
Zdravím hráče divokých kmenů! :hi

Jak mnozí vědí, hraju to už pár let a vždycky jsem si myslel, že o DK vím hodně ale to co po druhé prožíváme na S13 se mi zdá už troška nefér.:cry

Zde doložím oznámení [SPOIL]http://prntscr.com/1zwrch[/SPOIL]

Na daném oznámení můžete vidět naší situaci z pohledu obránce TetaMárč a útok od nepřítele z kmene B@ss - číselníka aneb 9056960807. Na nic jste při pohledu nepřišli? Podívejte se znovu. Pořád nic? Znovu. Ne vždy to hned udře do očí.

Na daném oznámení má útočník útok, o velikosti 40483 obyvatel.
Jak je to do pekla možné? Kde do té svojí vesnice, napchal tolik obyvatel?
Není to tak že do vesnice pri selském dvoru na lvl.30 se změstí maximálně 24000obyvatel, z toho obvyykle cirka 3000 zaberou budovy?

Jen dodávám na S13 jsou síce bonusové vesnice na sel. dvůr, ale žeby tak navýšili číslo obyvatel to ne - navýší ho na krpatých 26400obyvatel co pořád nečiní 40483ob.


Nejhorší na tom je víte co? Že tento hráč to dělá opakovaně, opakovaně používa nejakej cheat, nebo něco s čím tohle dokáže.

Ne my se opravdu nepotřebujeme zbavit nepřítele na S13 tak že by jsme ho nahlásili a pak posbírali vesnice barbarů a spustili time-end k čemu nám už mnoho nechybí...Oni už nemají nejmenší šanci a takovýmto porušovaním pravidel, doufají že nás zdolají...


Proč to píšu sem a né na support? Možná mi ušel nejaký zlepšovák, nejakej script nebo něco co by dokázalo postavit můj selský dvůr aspoň na lvl. 35 abych dosáhl 40483 obyvatel.

Zná někdo takový zlepšovák? Hodil by se mi, a asi nejen mně ale i spoustě dalším. :scratch


:hiSkaut80(rio777)
 

DeletedUser

Guest
- pošli to radši i na support.. když budeš hrát karty s hráčem, co hraje falešně, tak se s ním taky nebudeš mazlit..
 

DeletedUser35035

Guest
Support to už samozřejmě řeší, no sem zvědav do jaké míry to zase vyřeší.

Když ho naposledy naši hráči nahlásili, tak číselník dostal akorát No,no,no a hrál si vesele dál. A teď porušuje pravidla znova, teda ani tak neporušuje pravidla jak se stává narušitelem hry používaním nejakého cheatu.
 

DeletedUser35035

Guest
Takovéto supr kouzla, nejsou možné ani v osadě kouzelného lesa...
Ale stejně jí na S13 nemáme - :cry
 

DeletedUser

Guest
tedy hezký .. ale být na jeho místě tak předělám všechny vesnice na útok, postavím v nich 10x silnější útoky a vybombarduju vám komplet celou frontu :D pokud s tím support nic neudělá tak se tu brzo budeme přetahovat o to kdo má větší útok :)
 

DeletedUser35035

Guest
Asi by si nepomohl, podívej se na mapu světa...Moc šancí už nemá.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Zdravím,

zřejmě někteří z vás čekají na vyjádření někoho ze Supportu, proto cítím povinnost se k tomu také vyjádřit. Toto oznámení jsme obdrželi a samozřejmě vše řešíme s daným hráčem, proto je vám jasné, že vám nemůžeme podávat nějaké další informace.

Rád bych jen předešel možným spekulacím, proto vás mohu ujistit, že se nejednalo o zpochybení některého ze členů Support Teamu.
 

DeletedUser35035

Guest
Cením si tvojí odpověď.

Chápu i to, že nesmíte vypouštět cizí věci, cizím lidem/nevypouštíte cizí věci,cizím lidem, tedy, že všechno řešíte jen přímo s osobou, která pravidlo porušila.


Akorát bych podotknul, teda spíš můj osobní postoj věci, žedaná osoba s váma hezky "vypapala" nebo-li vypekla...

Otázka(vím že asi nesmí/nebude zodpovězena):
Byl zkontrolován v tomto případě i server jestli nešlo o externí narušení nejakým CHEATem/Scriptem nebo něčím podobným...


Jinak si totiž nedokážu vysvětlit, proč se táto chyba stala jen tomuto jednému hráči, a ne ve velkém množstve ale jen v některých nenápadných vesničkách. Tedyalespoň ne po tom jeho objasnění zde na fóre.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru