Verze 8.236

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Kozmicz

Administrátor
Člen týmu
Administrátor
Počet poděkování
1.504
Verze 8.236


Vážení hráči,

v úterý 23. února 2021 proběhne aktualizace na verzi 8.236.

Novinky a vylepšení


Poznámky k vesnicím

Představujeme vám nový způsob, jak uspořádat a sledovat vaše poznámky u jednotlivých vesnic. Zjistili jsme, že hráči musí spoléhat na externí skripty, aby měli poznámky uspořádané a přehledné. Zavedli jsme tedy nový způsob jejich uspořádání, které by mělo zajistit, že vám žádná poznámka již neunikne.
  • Otevřete-li si mapu, pod menší mapou naleznete nový odkaz s názvem "Zobrazit poznámky vesnic". Kliknete-li na odkaz, zobrazí se vám nový náhled poznámek vesnic, kde naleznete všechny vesnice, u kterých je uvedena nějaká poznámka.


  • Na této stránce je možné vesnice seřadit abecedně podle názvu vesnice nebo podle jména hráče. Poznámky jsou skryté, ale kliknutím na šipku si můžete poznámku kompletně rozbalit a přečíst.
  • Můžete zde také poznámky u vesnic upravovat a všechny provedené změny uložit. Usnadní vám to tak hromadné úpravy jednotlivých poznámek.


  • V horní části stránky také uvidíte, že můžete procházet poznámky sdílené s ostatními spoluhráči z vašeho kmene či poznámky od vašich přátel. Umožní vám to tak snadno přecházet mezi všemi poznámkami, ke kterým máte přístup.
  • Můžete zde také prohledávat své poznámky u vesnic stejně jako v jiných částech hry, podle jména hráče či názvu vesnice.

Aktivace více předmětů najednou

Další novinkou je možnost aktivovat více stejných položek z inventáře najednou. Rychle a snadně!  • Stačí jen před aktivací položky zvolit množství a kliknout na tlačítko "Použít".


  • Potvrzovací okno bude nově zahrnovat také množství, které se chystáte aktivovat.
  • Věříme, že díky této změně bude používání více stejných položek pro vás rychlejší a pohodlnější!

Váš názor nás zajímá


Chcete-li se s námi podělit o vaše názory k nové verzi, neváhejte tak učinit v diskusní sekci. Rádi na vaše otázky odpovíme.


Váš DK Tým
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.