• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

VI. Oficiální sraz 2013

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
ono stačí hledat jistý předmět, který rád dopadá na hlavy protivníků :D
 

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
115
Hoší, vy jste po mně chtěli tu fotečku....
Je mi líto, ale poslední dny vůbec nevím proč a nač dejchám... :cry
Nikoho snad nepotkalo tolik negativních věcí jako mně a to jsem to zas tady na světě už ráno chtěla balit...

Hele, mě říkalo pár lidí - "jsi hloupá - pořiď si paměťovou kartu do foťáku",... protože jsem neustále vymazávala plnou kartu - takže odmazávala jsem jen po pár fotečkách, co jsem "oželela"...
Předvčírem jsem si ji pořídila, jsouce radostí usměvavá od tváře ke tváři, že něco takového vůbec existuje....
Hnedle jsem ji strčila do mého aparátu,...ovšem strčíce starou kartu nevím kam :cry:cry:cry:cry:cry:cry
Foto za několik let...pracovní vyúčtování, ke kterému jsem dělala fotodokumentaci....všechno je ... však víte kde (když to napíšu, Zelí mi dá BAN :pardon)

Takže vydržať -vydržať., někde a někdy ji snad najít musím....fnuk.
 

DeletedUser30368

Guest
Mohla jsi to napsat...ještě jsem neudělil jako moderátor kartu.

Ovšem drž se a s kokosákem vydržíme ;)
 

DeletedUser

Guest
jestli chceš udělám něco opravdu neslušného .. třeba nakrájím kedlubnu nebo něco takového a můžeš mi dát kartu :D
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Lotůsku, to chce klid, na chvíli se zastavit a vzpomenout si na svatého Antoníčka. On Ti dá impuls, kde hledat. Jsem sice nevěřící do určité míry, ale tohle u nás doma funguje od nepaměti. :hi
 

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
115
Tak to ať mi ten Antoníček zrovna ukáže k té ztracené kartě i ztracenou inventuru.... a voucher, od kterého jsem našla jen prázdnou obálku a který koncem měsíce propadá.... :cry
Nikdy jsem nic nehledala,...ale tohle je na mě už moc, fnuk :sorry
 

DeletedUser25074

Guest
mám takový dotaz.. psalo se, že za to vstupné dostaneme pú body. nejsem sice na nich nijak závislý, ale hodí se :pardon
 

DeletedUser36491

Guest
Bohužel se ztratil seznam hráčů, kteří dorazili, a proto je to zkomplikované.
Do neděle byste měli mít už snad PB.

Děkuji za pochopení.
 

DeletedUser25074

Guest
ok :) v pohodě :) (ale seznam by měl být z registračního mailu ne? :) a z toho se to nemohlo ztratit... :pardon:blush
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru