• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

VII. oficiální sraz DK - duben 2014

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Zde můžete diskutovat ke srazu, klást dotazy, domlouvat si dopravu ...

Budeme zde také aktualizovat informace, pokud to bude nutné.


Na srazu bude obsluha přímo na sálu, ale výběr bude jen ze 4 jídel. Chcete si formou ankety sami určit, jaká jídla z jídelníčku vybrat, nebo to necháte na nás? Garantuji, pokud k anketě přistoupíte zodpovědně a budou hlasovat jen Ti, co na sraz pojedou, že její výsledek vezmeme v potaz. Pokud by ovšem dopadla, tak jako většina anket zde, pak bych to ale nezaručil.
 

Byzanticy

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
18
Konečně mám sraz blízko, pokusím se rozmluvit rodiče aby mě pustili, jen potřebuji toho vědět víc :D Lamač skype info ....:rofl:rofl:rofl
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Hlavně nezapomínejte na přihlášky. :hi

Ptej se zde, Lamač neví o nic víc, než Ty, zatím. A možná budeš mít dotazy, co budou zajímat i jiné. Neboj, občas nějaký ten banán sice rozdám, ale jinak jsem veskrze mírumilovný člověk. :D
 

DeletedUser

Guest
No já mám otázku, zda je možné sehnat tam někde ubytování? Jsem z opačné strany Republiky, ze Zlína :):sorry
 

DeletedUser25074

Guest
přihlášenooooo :) nesmim chybět ne? :D

doufam že tam bude i lotosový kvítek ve svém krásném kostýmku :hi
 

Byzanticy

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
18
Naprd je, že osobně nikoho z DK neznám, jediný kámoš který bude na srazu tak je Lamač, ale ani toho jsem ještě naživo neviděl :D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru