Deleted User - 2825795
Guest
Pokud si dobře pamatuji, Zelí měl dobrá dvě piva, nebo dvě a půl? :mockingTo já jsem ještě koně pít alkohol neviděl a podle mě by jej nepil, takže tím jsi chtěl říct, že zelí999 nepije?![]()
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Poznámka: This feature may not be available in some browsers.
Pokud si dobře pamatuji, Zelí měl dobrá dvě piva, nebo dvě a půl? :mockingTo já jsem ještě koně pít alkohol neviděl a podle mě by jej nepil, takže tím jsi chtěl říct, že zelí999 nepije?![]()







Naprd je, že osobně nikoho z DK neznám, jediný kámoš který bude na srazu tak je Lamač, ale ani toho jsem ještě naživo neviděl![]()
:hi