• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

VII. oficiální sraz DK - duben 2014

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
115
Ja si myslim, ze minisrazik byl super :)
Sice takovej trochu na vode, ale klidne bych si ho zvopakla :)
 

DeletedUser33829

Guest
Já jsem si říkal, že jestli se někdo ozve, tak jenom Lotosový kvítek, protože je z Prahy.

Chtělo by to informovat dříve, než napsat na fórum: „Jsem v Praze, kdo jde a minisraz.“:D

Musím ocenit, že tu zveřejnil i svoje telefonní číslo.:thumb Ten chtěl sraz stůj co stůj.:mocking

Tak, když jsme u těch minisrazů, tak s Jollinar jdeme v červenci ve Vizovicích na Masters of Rock.;)

Možná bych někoho ubytoval domam, samo sebou přednost mají děvčata.:cool

Očekávám, že pavouk123 a Samuel Elánius na takové akce jezdí bezpochyby.:thumb
 

DeletedUser19739

Guest
Shedde, Jolli už mi taky psala.
No, ne že bych zrovna tomuhle nějak holdoval, ale na pivko bych zajel... do vizovic:/ Ještě uvidím.

Jinak, já jsem taky z Prahy, to nejen Kvíteček:)
 

DeletedUser33829

Guest
Vím, že jsi z Prahy, ale nejsi tu tak často, abys tak rychle reagoval.;)

Co má říkat VHrosek, ten to má ještě dále, jak Ty.:mocking

Kdybys jel vlakem, tak Ti cesta potrvá 4 hodiny, jel bys do Otrokovic nebo do Zlína z Prahy, a pak přesedl na osobák do Vizovic.;)

Na pivo, takovou dálku?:mocking Do Vizovic se jezdí na slivovici.:D

Jestli Tě to uklidní, tak rock a metal, taky není něco po čem bych holdoval, taky vstupenka 1250 Kč, ale když to člověk vezme, tak vstupenka je na dnešní dobu levná, podle mě až symbolická, kdyby to stálo čtyři tisíce, tak bych se ani nedivil, na to že jsou to 4 dny, když člověk dá v Praze za dvě hodiny divadla nebo kina klidně čtyři, pět stovek, tak to není moc, navíc spousta skupin ze zahraniční, některé až z USA, navíc i švédští Sabatoni, které tu poslouchá Samuel Elánius s pavoukem123.

Já na tom festivalu, taky ještě nebyl, ale mám to přes kopec pár kilometrů, tak proč tam nejít.:pardon
 

Jollinar

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
10
No 4 hodiny, jak se to vezme. Loni jsem musela vstávat ve 4 ráno abych tam v půl druhé odpoledne byla. :mocking Ovšem nejhorší byla ta cesta přes Zlín.... :shout
 

DeletedUser

Guest
Já tam budu, stejně jako loni, ale co tam budeš dělat ty, Shedde to vážně netuším.:pardon
 

DeletedUser33829

Guest
No 4 hodiny, jak se to vezme. Loni jsem musela vstávat ve 4 ráno abych tam v půl druhé odpoledne byla. :mocking Ovšem nejhorší byla ta cesta přes Zlín.... :shout
U Tebe se ani nedivím, když jsi z Košátek, to se musíš nejdříve dostat do většího města, taky po železnici se dostat na tu jižnější trať, tak to se nedivím, to jezdí autobusy či i vlaky pomaleji, a pak taky záleží jak dlouho čekáš na přestup, ale miro by hned v Praze nasedl na expres.
Cesta do Vizovic pochopitelně při takové akci je ucpaná.

Já tam budu, stejně jako loni, ale co tam budeš dělat ty, Shedde to vážně netuším.:pardon
Uvidíme.;):mocking
 

DeletedUser19739

Guest
Vím, že jsi z Prahy, ale nejsi tu tak často, abys tak rychle reagoval.;)

Co má říkat VHrosek, ten to má ještě dále, jak Ty.:mocking

Kdybys jel vlakem, tak Ti cesta potrvá 4 hodiny, jel bys do Otrokovic nebo do Zlína z Prahy, a pak přesedl na osobák do Vizovic.;)

Na pivo, takovou dálku?:mocking Do Vizovic se jezdí na slivovici.:D

Jestli Tě to uklidní, tak rock a metal, taky není něco po čem bych holdoval, taky vstupenka 1250 Kč, ale když to člověk vezme, tak vstupenka je na dnešní dobu levná, podle mě až symbolická, kdyby to stálo čtyři tisíce, tak bych se ani nedivil, na to že jsou to 4 dny, když člověk dá v Praze za dvě hodiny divadla nebo kina klidně čtyři, pět stovek, tak to není moc, navíc spousta skupin ze zahraniční, některé až z USA, navíc i švédští Sabatoni, které tu poslouchá Samuel Elánius s pavoukem123.

Já na tom festivalu, taky ještě nebyl, ale mám to přes kopec pár kilometrů, tak proč tam nejít.:pardon

No ne, že by mě tam Schedd dokonce i chtěl?:eek:
Ale asi vás všechny sklamu, došlo mi že tou dobou nejsem v ČR:(
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru