• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

VII. oficiální sraz DK - duben 2014

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser33829

Guest
Mně je jedno jestli přijedeš, či nepřijedeš.;)

Jenom jsem to tu napsal, když VHrosek píše o minisrazích, tak jen aby ostatní a případní zájemci věděli, že jde pár lidí na Masters of Rock v červenci.;)

VHrosek má celkem pravdu, na to že je sraz DK jednou do roka na pár hodin není pro některé vůbec uspokojivé.:D Ale na stranu druhou je to vždy o čase, vzdálenosti a penězích.
 

DeletedUser30368

Guest
MoR...už třetí rok mi vlezlo něco jiného, než abych mohl jet. Dokonce tam mám bydlení zařízeno u kamarádky z DK (Biblosi vedla jeden menší kmen na 11 Lucie, ale nick už sám nevím :) ) Tuším ze Slušovic, nebo někde vedle.

Bohužel v době MoRu mám křesťánský tábor, kde jsem praktikat, ale příští rok jedu na 1000% :D
 

Jollinar

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
10
Příští rok už ze mě bude chudý student ČZU :blush ale na MoR se finance vždy uškudlí :mocking
 

DeletedUser23979

Guest
Já se na srazu ukážu, abych mohl poděkovat, těm, co pomáhají.
Mini sraz. Okolí Českých Budějovic. Jedině. Co jsem pročítal, tak tu nic nebylo.

Míra
Prominte, že jsem zneužil nick Majky.
 

Olda22

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
16
Příště se musím ukázat.
Naposled jsem byl v Brně a něco mi říká, že na Moravě to jen tak nebude...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru