• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Vláčik a 2500 katov + ohne

DeletedUser42639

Guest
Je to už dávno ale vždy sa tomu zasmejem :) Neviem le dúfam že si ešte pamätáte starý systém paladina (paladinové zbrane) tak bolo si 3 týždne po začiatočníckej rýchlosť sveta bola 2 (najlepšia na celých dk) každý už mal niake tie prebraté dedinky len ja som mal ešte jednu 7 000 bodovú partia lumpov sa rozhodla že mi ju zoberú na jednu dedinu šlo 8 útokov a jedna podpora (dedina bola off ) útoky šli 8:00:540
8:00:640 8:00:740 a 8:00:840 proste to bol vlačik ešte aj vo vlaku boli vsunuté útoky ale ten háč čo posielal podporu sa trochu prerátal bol môj nepriateľ a podporu pre svoju novú dedinu zle vyrátal prešla skorej ako všetky útoky.podpora ku mne dorazila a bolo v nej 2500 katapultov a paladin z ohňami ! všetky útoky čo na mňa šli neprerazili a tým som podľa mňa najviac naštval nepriateľa ako som len mohol
 
Nahoru