• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Vlajka - Andysek2503

  • Zakladatel vlákna DeletedUser37060
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Koukám že tě ty úspěchy v posledních soutěžích nějak nabudili, řekl bych že s tímhle jsi nastavil laťku hodně vysoko, s tím komentářem to nemá chybu.
 

DeletedUser36491

Guest
Už jsem tu psal, abyste to tu již neřešili, zda došlo k porušení pravidel, rozhodne to DK tým při hlasování o nejlepší dílo.
Nenuťte, abych vás musel trestat.
Děkuji za pochopení!
 

DeletedUser40019

Guest
Vlajka není špatná ale moc se mi nelíbí ty možnosti využití, přijde mi to až moc ulehčené, ztratila by se tím cela podstata hry. Je to spíše na speed server. To je můj názor ..
 

DeletedUser37060

Guest
[SPOIL]
Jak podobné? Stáhnuté a lehce pozměněné, to je vše.;)

Co se píše v pravidlech soutěže?

Navíc čtenáři zdejší nejdramatičtější a nejdelší telenovely - Morava, moc dobře ví, od Biblos, že hanobení státních znaků je trestný čin.;) Používat státní symbol můžeš, ale ne že si jej budeš předělávat, no právník Biblos bude mít jistě nějakou právní kličku.;)

Ale mě to nepřekvapuje, před rokem tu byla soutěž, kde podmínky soutěže všichni porušili kromě mě a vítěz má dnes červený nick, pak jiný hráč tu dal v soutěži fotku, že to fotil u babičky na venkově, ale fotka byla stáhnutá z netu a dnes má taky červený nick.

A pak, že tu pravidla nejsou od toho, aby se porušovala.:rofl Jen metr je dvojí, nebo trojí?:scratch

PRAVDA JE NEPŘÍJEMNÁ
PRAVDA BOLÍ
PRAVDA VÍTĚZÍ

:great:great:great
[/SPOIL]
O čo ti ide? :D Nikdy predtým to štátny znak nebol, nie je ani nebude. Poprať sa s tým a byť fanatik nemeckých farieb tak tam dám žltú čiernu a červenú... tiež to budeš považovať za hanobenie štátneho znaku? :D
Úprimne, keď ti vadí trikolóra slovenskej republiky a čekej republiky a ďalších štátov, tak si to do budúcna zapamätám a budem tam dávať farby sovietskeho zväzu - červená a žltá... :rofl
Ale to vlastne tiež nemôžem, pretože to sú bývalé farby ZSSR a bude to trestný čin...

Koukám že tě ty úspěchy v posledních soutěžích nějak nabudili, řekl bych že s tímhle jsi nastavil laťku hodně vysoko, s tím komentářem to nemá chybu.
Ďakujem :) Už viem, ako chutí výhra, a ten pocit sa mi páči. :) Tak sa snažím dostať sa k nemu ;)
Ovšem beriem to s rezervou, je tu veľa prácí hodných výhry.

Vlajka není špatná ale moc se mi nelíbí ty možnosti využití, přijde mi to až moc ulehčené, ztratila by se tím cela podstata hry. Je to spíše na speed server. To je můj názor ..
Do príspevku, nikoli do obrázku som napísal, že som si vedomý že to do hry nepôjde :D
Išlo mi o to, že fantázii sa medze nekladú, zvlášť v tejto súťaži a tak som do toho dal snáď všetko, na čo hráči najviac nadávajú, že ich to znevýhodňuje.

Ak to nie je všetko, tak to mi prosím prepáčte... :blush
 
Naposledy upraveno moderátorem:

sakaal

Support Officer
Člen týmu
Support Officer
Speed Administrátor
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
260
Mne tam ta trikolóra vadí... a nie preto, že ide o hanobenie štátnych symbolov ale preto, že mám pocit že si ju nekreslil ty.
:)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru