• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Vlajka - Marosh808

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Zdravím, pridávam môj návrh vlajky.

Ako sa píše v obrázku, vlajka spája vlastnosti všetkých vlajok na úrovni 9.
Vlajku je možné zakúpiť si za 500 PB na 30 dní.
Vlajku môže udeliť hráčovi aj DK Tým za úspechy vo výzvach, v samotnej hre alebo za slušné/nápomocné správanie na DK fóre.

Dúfam že sa vám bude páčiť.
y5V0esE.png
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Opravdu dobrý nápad, kdyby se dal realizovat ve hře, tak má můj hlas - zejména pro to slušné chování. :hi
 

DeletedUser33829

Guest
To jsme to dopracovali.:blush Slušnost se dá koupit za peníze.:wall:wall:wall Tedy za PB.:wacko

[SPOIL]
enjoy-capitalism.jpg
[/SPOIL]

Vlajka od autora graficky pěkná, idea naprosto zvrácená.:bad
 

DeletedUser

Guest
To že máš vlajku neznamená že sa chováš na fóre slušne. Výhody ktoré som vymenoval sú rôzne varianty. Vlajka by sa mohla dať aj vyhrať v súťažiach namiesto PB ;)
 

DeletedUser37060

Guest
to by som skôr súhlasil s tým, že vlajka bude k "distribúcii" len cez odmeny ;)
pekná vlajka, pekný nápad :great
 

sakaal

Support Officer
Člen týmu
Support Officer
Speed Administrátor
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
268
Vlajka, pozadie... znova ďalšia zhoda.
 

DeletedUser

Guest
Použil som prvok z hry, tak čo je na tom ?

Tak aby sa nepovedalo, obrázok som prekopal. Sám som si vlajku nakreslil. Moja tvorba nieje pozadie a logo DK, inak je všetko vlastná tvorba. Vlajka v prvom príspevku. Pre neveriacich Tomášov mám prichystaný psd súbor s jednotlivými vrstvami.

P.S. Znalcom vlajok a heralidky nemôžem zakázať písať sem, ale ich odborné texty budú mnou odignorované ;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser33829

Guest
Já se tady z toho můžu.:rofl Musím říct, že mě tu bavíte dobře.;)

Někdo, kdo tady v předešlé soutěži i v této ostatní díla jen neguje se už cítí sám dočtený.:D

Všichni jste géniové a vaše díla jsou nejlepší.;) Jste mistři v oboru.;) Doufám, že usínáte na vavřínech.:dance

Nepovažuji se za znalce heraldiky - mimochodem tohle je vlastně soutěž o vlajkách, ale tak když chcete do vlajek kreslit erby a znaky, tak proč ne, zajímavě tato soutěž degraduje - ale ano, tak se pochlubím, mám z heraldiky zkoušku z 1. 2. 2011 zapsanou v indexi, všechno si nepamatuji a všechny věci už neznám, ale něco mi utkvělo v hlavě a to z knihy Krejčíková J. – Krejčík, T.: Základy heraldiky, genealogie a sfragistiky. Praha 1987 http://pvh.ff.cuni.cz/. Naštěstí pro ostatní tu je, jak už tu zazněla wikipedie, tedy záleží jestli tam vůbec k tomu něco je a jestli ano, tak určitě minimum.;)

Už jsem se tu dozvěděl, že jsem znalec, čerpám z wikipedie, ale ta čísla ve Sportce nikdo neví, co?:cry

Taky existuje věda, která se jmenuje vexikologie, což je pro zdejší světové umělce španělská vesnice, nebo se pletu?:pardon

Jenom jsem měl jeden postřeh, že ostnatá koule jen tak plápolá ve vzduchu a hned je z toho poprask.:rofl Nevážím si tvrdé práce.:wacko

Někdo si tady nakreslí, chápu strávím nad tím třeba hodinu i delší dobu obrázek, hned to považuje za tvrdě odvedenou práci, nazve si to vlajkou či erbem, že dané obory mají nějaká pravidla, případě heraldiky stovky let stará je všem naprosto cajk, přece tomu obětovali jedno odpoledne života, což je ohromná ztráta času, takže na co si zjišťovat okolnosti, si to přece můžu nazvat jak chci.:wacko Bůh mě nestřelí bleskem.:greatKdyby tady byla soutěž nakreslete co nejhezčí obrázek, tak se tady budou někteří taky pasovat na úroveň Leonarda Da Vinci, Pabla Picasa atd.? Ti, co si dovolí pochybovat jsou prudiči, rýpalové a wikipedisté?:D Tak takhle mě tu dlouho nikdo nepobavil.;)

Jeden člověk se hlásil dvakrát na Vysokou uměleckou školu ve Vídni a nezvali jej, pak způsobil největší válku v dějinách lidstva, tak doufám, že tady nikdo nebude mít takové manýry, za to že si někdo dovolí pochybovat o jeho mistrovských dílech.;)

Já jsem tady spoustu děl pochválil, oproti Tobě, ten od Noctua Athene se mi líbí, Ty to máš taky pěkné, ale je to vaše mínus, že neumíte přijímat výtky, že jste bezchybní a nejlepší, a kdo napíše i výtky, tak se chytnete jenom jich, a pak jste ukřivdění a kdo poukáže je jenom rýpal, protože to tu tak zakotvilo, že se z toho stalo samo o sobě otřepané klišé. Ale kritika vás posune dopředu, nebo snad patříte mezi světové grafiky už teď?:pardon
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru