• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Vlajka - Marosh808

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Ten tvoj vyčerpávajúci monológ nejako súvisí s touto témou ? Pýtal sa ťa niekto na tvoje vzdelanie ? Niečo som prehliadol ? Alebo som napísal niečo ja na tvoju adresu ? Opodstatnenie tvojho príspevku nejako neviem nájsť :)
 

DeletedUser36521

Guest
Ano Shedd, konstruktivna kritika je ok.. ja som si svoju vlajku snazila len obhajit co sa samotneho vytvoru tyka, nepovysujem a nehladam tam nic ine ani nic viac... len ide o to ze sa mal vytvorit len obrazok, nemalo alebo respektive nemuselo to tu nic mat s nejakou vyssou odbornostou, co sa tyka historie, heraldiky, zbrani,umenia atd.... Takze nechapem preco to posudzujes podla takych kriterii a potrebujes nam tam vsetkym vysvetlovat a asi si tu na tom mastit ego.

Divoke kmene su len hra a tiez len kopiruju nieco nejaku dobu a z toho vychadzala aj sutaz, vytvorit vlajku s temou tejto hry..
 

DeletedUser37060

Guest
každý si je myslím vedomý, že kritika od Shedda nie je úplná a to v zmysle, že iba ďalej napáda skritizovaného človeka viesť so Sheddom diskusiu,. ktorá má vopred stanovený dej a pointu.

:D Neexistuje človek s ktorým sa Shedd aspoň jeden jediný krát nechytil do debaty, ktorá by viedla do súdneho dňa... :D

Ja ho chápem, chápem aj iných hráčov čo si nenechajú "kydať" na hlavu a davajú sa do diskusie so Sheddom.
Ovšem ale faktom je, že jeho slová je často krát lepšie nebrať na ťažkú váhu, prečítať si ich ale vôbec o tom ďalej nediskutovať a buď si z jeho slov niečo zobrať alebo sa za chrbtom poťukať na čelo :D
 

DeletedUser37060

Guest
dosť dobrá vlajka :) stihol si to tesne, dneska končí súťaž :D
 

sakaal

Support Officer
Člen týmu
Support Officer
Speed Administrátor
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
260
No teda nová vlajka... :) ak si ju kreslil celkom sám ...gut... by ma zaujímalo v akom programe si pracoval, či to je tajomstvo ?
 

DeletedUser

Guest
Základ je podle mě ze hry (zdroj DK wiki) viz obrázek, není totožný ze zdrojovým pozadím (to je zvětšený jiný obrázek, a použitý styl vzoru a umístění vlajky)to je podle zadání v pořádku, a upravený je obdélník uvnitř vlajky a možná celá vlajka (neprohledával jsem jsem všechny zdroje), podle mě stačí program malování nebo jakýkoliv free editor.

Na vlajky existuje spousta omalovánek, které se dají v editoru upravit, dále je spousta klipartů s vlajkami k volnému použití, kliparty obsahuje i program MS WORD a jiné - k těmto je přiloženo i právo volného využití, někdy dokonce i ke komerčním účelům.

Big_flag.png
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Ďakujem, nieje to žiadne tajomstvo, kreslené je to vo Photoshope.

Samozrejme som sa inšpiroval obrázkom z DK, ved aj prvá verzia vlajky bola upravená oficiálna vlajka DK, lenže teraz všetko som si brushoval (kreslil) sám
To znamená že vrstvu po vrstve som si robil sám so štetcom a tieňoval s dodge a burn toolom, pre toho kto sa vyzná. Dám sem aj screen, kde je zoznam vrstiev a aj vidno ktorá vrstva je aká.
http://prntscr.com/3g5rtz

A kto by stále neveril tak tu je další dôkaz - toto by som s vlajkou stiahnutou z netu neurobil
http://prntscr.com/3g5tlb
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru