• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Vojsko mimo vesnici v době přesunutí vesnice

  • Zakladatel vlákna DeletedUser40248
  • Vytvořeno

DeletedUser40248

Guest
Ahoj všichni,

rád bych se zeptal, co se stane s vojskem, které je mimo vesnici, když použiji předmět z inventáře na přesunutí vesnice.
Zajímají mě tyto scénáře, prioritně v tomto pořadí
1. Vojsko, které se vrací z útoku/podpory
2. Vojsko, které jde na útok/podporu (hádám, že útok se zruší a čas návratu zůstane stejný?)
3. Vojskou, které momentálně je jako podpora v nějaké vesnici.

Hodlám předmět použít a v čas expirace onoho předmětu je stále několik vojáků mimo mou vesnici (měli by dorazit asi 10 minut po expiraci předmětu). Samozřejmě se bojím situace, že když se přesunu na druhý konec mapy, že ke mně moje vojsko místo 10 minut půjde půl roku. :D

V tématu na této adrese jsem se dočetl:
tss tady zjistim pomalu vic veci za par dni nez ostatni za xx mesicu .. :D kdyz das premistit a mas jednotky na ceste tak je tam nastaveny proste ten odpocet a vraceni tak jak by to bylo s puvodni vesnici :) takze se k tomu nepripocte nakych xxx hodin kdyz ses pak jinde..
Je to ale jen jeden příspěvek a není nikým potvrzený.


Děkuji za odpověď.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Kdyby to nebyla pravda, byly by na to negativní reakce.
 

DeletedUser40248

Guest
Kdyby to nebyla pravda, byly by na to negativní reakce.
Nerad se řídím tím, že tvrzení od vyřčení (bez důkazu) platí, dokud není vyvráceno. Bodejť by tam mohly bejt reakce negativní, když tam nejsou reakce žádné. Každopádně díky za odpověď a potvrzení. Stejně jsem si to musel vyzkoušet sám. Čas opravdu zůstává konstantní.
 

DeletedUser33829

Guest
To mi připomíná učitele z fyziky, který říkal, že ve fyzice platí všechny zákony do té doby dokud nejsou vyvráceny.

Pravdu máš určitě v tom, že tam žádné reakce nebudou, protože tam nikdo nepíše až na naprosto unikátní výjimky a skoro nikdo tam nemá ani svůj účet, ale ber také na vědomí, že ti co se starají o tuto nápovědu a pomáhají hráčům nejsou vývojáři ani programátoři a někteří a právě ti hlavní, kteří to mají na starost, nemají přístup ani k systému hry a jediný způsob jak to ověřit mají jen ten jako jakýkoli jiný hráč DK, takže v takovém časovém pressu by Ti už stejně nedali správnou odpověď, pokud ji dopředu neznají.

Čas zůstane stejný, protože už se to tady na fóru řešilo před nějakou dobou, tak stačilo tomu věřit, ale je chvályhodné, že sis to našel. Škoda jen že to tam tehdejší správci wiki nedoplnili.
 
Nahoru