• Nemáte rádi sníh? Tak si ho vypněte zde:

Událost Vpád hordy (2023)

Kozmicz

Administrátor
Člen týmu
Administrátor
Počet poděkování
2.114
Nepřítel je na dosah! Hordy barbarů se shromáždily a pochodují napříč vaším královstvím!

Barbaři nejsou příliš obezřetní, takže najděte jejich slabá místa, použijte svoji obratnost a prolomte jejich obležení!


horde_w700px.jpg

Vážení hráči,

horda znovu zaútočila! Vojska barbarů dorazí 15. března 2023 ve 14:00 a umožní vám využít vaše elitní jednotky, díky kterým prorazíte jejich linii a získáte cenné odměny.

Herní událost potrvá až do 19. března 2023 na všech běžných světech, vyjma Speedu a Classicu!

Do boje
Vaším úkolem bude prorazit obklíčení útokem na pěti strategických místech, která se zdají být u barbarské armády jako ta nejslabší. K úspěšnému průniku budete muset vyzkoušet, se kterou jednotkou můžete na slabých místech proniknout. Učiníte to tak, že vyberete na každou pozici jednu jednotku a pošlete je do bitvy. Po boji se vám zobrazí náhled výsledku, který vám pomůže v dalším rozhodování, jak bitvu dotáhnout do vítězného konce.

Zda je jednotka úspěšná poznáte podle odlišení barvami. Zelená barva znamená, že jste vybrali správnou jednotku do správné pozice. Žlutá barva znamená, že se jednotka hodí do této bitvy, ale není do zrovna vámi zvolené pozice. Červená barva znamená, že jednotku v této bitvě nevyužijete. Na každý útok potřebujete jeden útočný plán. Vaši generálové vypracují jeden nový útočný plán každou hodinu, takže své útoky můžete posílat poměrně často.


Bitva
Pro každou z pěti skulinek v armádě barbarů je možné zvolit jednu ze sedmi jednotek. Jakmile vyberete jednotky pro každý slot, můžete se pokusit prolomit obležení odesláním útoku vybraných jednotek. Obléhání je prolomeno, jakmile jsou úspěšné všechny průniky na všech možných místech.horde_slots.jpg

Jakmile trefíte všechny pozice, vyhrajete bitvu a začne nová bitva. Zahájení nové bitvy vyžaduje dva útočné plány. Jakmile bitva začne, pozice pro jednotky se zase náhodně seřadí, takže budete muset hádat od znova.


Odměny


Během herní události budete získávat "Korouhve", které můžete vyměnit v obchodě pro událost za hodnotné položky do inventáře. Za každou správně zvolenou jednotku získáte 150 korouhví, takže v bitvě můžete získat dohromady až 750 korouhví. Další korouhve získáte za samotnou výhru v bitvě. Za vyhranou bitvu můžete získat až 500 korouhví, avšak toto množství je závislé na tom, na kolik pokusů se vám podaří bitvu vyhrát. Čím více pokusů, tím méně korouhví.

Obchod pro událost se uzavře 24 hodin po skončení události. Následně bude událost definitivně ukončena, obchod se zavře a všechny nevyužité korouhve budou ze hry smazány.


Doufáme, že si novou událost užijete! Nezapomeňte s námi sdílet vaše názory, jak se vám událost líbí! Využijte k tomu diskuzní sekci k události.

Váš DK Tým
 
Nahoru