• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Vpád hordy - Diskuze

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.302
V této sekci můžete diskutovat o všem týkajíc se nové herní události "Vpád hordy"

horde_w700px.jpg
 
Malá pestrost zbraní, jak kvantitativně, tak kvalitativně a navíc z různých časových i kulturních období. Historie a technika tady vede. Aspoň, že řemdih je řemdih.
 
Pokud bychom použili více zbraní, bylo by téměř nemožné najít správné řešení.
 
V této sekci můžete diskutovat o všem týkajíc se nové herní události "Vpád hordy"

horde_w700px.jpg
Super nápad ale kde my obyčejní lidi v četně těch co si nemužou koupit zlatáky (a ty vaše super nabitky) co máme dělat.... Jen tak přemišlim na hlas sice musite z něčeho žit ale připadá mito že jeto ždimačka na penize... Jsme ve velké nevihodě a docela je nespravedliví.... Jo a omluvte muj šravopis.....
 
Však nemusíš utrácet prémiové body, událost lze hrát i bez prémiových bodů, stačí jen být aktivní a včas nastavovat útoky na hordu barbarů. Určitě si i tak událost užiješ a získáš z události spoustu zajímavých odměn.
 
Zde je video, které můžou nováčci použít. (poznámky pište klidně zde jsem autorem toho velmi starého videa)
 
Kdy to bude dostupné? Pořád to nikde nevidím.
 
Zpět
Nahoru