• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Vtipné správy

DeletedUser

Guest
uz sa nehadajte...kto si pocka, ten sa docka. vtipna sprava pride za vami aj sama :)

xxxxx
Neutoč ak si chceš ešte zahrat!!

blava-k
..inak co? :)))

xxxxx
TOP hráč na tomto svete je kamarát! Som pod jeho ochranou tak vieš!!!

blava-k
no a?
ak si chces este zahrat, resetni sa na inom konci mapky :)
pozn: TOP hráč = uprava spravy z mojej strany aby ostal dotycny protektor (z top 10) v anonymite :)
 

DeletedUser

Guest
No problém je v tom, že jsi nepochopil, co jsem kritizoval, to je to celé. A oháněl jsem se jimi jako moderátor fóra, ne jako support - tak si to nepleť.

Pokud jde o humornost stránky, tou jsem se nezabýval, protože ve svém věku dávám přednost jinému druhu humoru ... :hi

Ospravedlňujem sa :)

Zborko, vypnul internet? :) Pročpak? Za to, že se zastanu hráče z kterého si dělá srandu jiný hráč?
Někdy se až divím jak můžou být hráči v této hře zlý.. To se proboha nemůžete chovat normálně jako v realu?
Proč se nemůžete chovat k ostatním hráčům jako ke kamarádům? Divoké kmeny jsou hra a ve hře se takhle nehraje, pokud si chcete na někom vylévat zlost, tak prosím, tady ne.. Nechte slušný hráče hrát, aniž by se jejich zpráva objevila na foru, oni vám nic neudělaly......

Neber túto hru vážne, od toho je táto hra aby si sa zabavil :) Nepleť si Virtuál a reál.
To by šlo asi ťažko keby každý by bol môj kamarát :D Nikto si tu zlosť nevylieva :)
Veď nick hráča nieje zverejnený, takže klídek :)
 

DeletedUser30368

Guest
Biblos má, ale pravdu....Oni sami chtějí hru brát jako hru, tak jim spíše pomozte místo posmívání se, že to neumí...stačí jen poradit, ale ano jsou tu i hráči, co radu nechtějí... :hi
 

DeletedUser35467

Guest
Já jsem taky zastáncem toho že i mi jednou začínali a tehdejší zkušení hráči s nás rostli jak rostem mi s nových hráču.
Ale nevzdali to a naučili nás jak by se mělo hrát, teť je řada na nás ten odkaz předat nově příchozím. Například moji synové se taky učí :rofl občas je to na zabití :D
 

DeletedUser

Guest
Moji dva synové se taky o hraní už pokouší a nechtějí pak pustit ke komplu....:yes:yes
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru