Vtipy

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser33829

Guest
Staré pověsti centrální Evropské unie – Silák Kazi

učební text dějepisu obsahující veškerá schválená Průřezová témata našich Rámcových vzdělávacích programů. Tj. ekologie, panevropanství, gender atd.: Staré pověsti centrální Evropské unie – Silák Kazi

„Mám radost,“ svěřila se kněžna Libuše své sestře Kazi. „V chráněné krajinné oblasti máme krásný úkaz ekologické diverzity – obrovského divokého kance. Dokonce pomáhá i s vyháněním neukázněných lidských návštěvníků. A ti ukřičení vidláci s podupaným polem ať jsou zticha – beztak platíme dotace za neobdělanou půdu.“

Kazi poslouchala jakoby netečně, ale v očích se jí zablesklo. Byla to pravá žena – chlupaté pracky jako lopaty, mohutná záda a na vypracovaných prsou náhrdelník se zuby divé zvěře.

O dva dny později seděl na knížecím hradě Sudivoj se svým potomkem neurčitého pohlaví Bivojem. Bivoj sedělo duchem nepřítomno, vytrhávalo si zbytky obočí a zálibně se prohlíželo v zrcadle. Náhle Sudivoj zvolal: „Podívej, to je neuvěřitelné, jakási žena nese na zádech obrovského divočáka.“ Když Bivoj spatřilo mohutnou silačku, tváře mu zčervenaly jako růže. „Znáš ji, otče?“

Kazi držela kance za uši, a když přišla až nahoru, mrštila jím obrovskou silou přes hlavu.

„Nezabíjej ho, Kazi,“ volali občané, „je součástí ekosystému.“

„Držte huby, jsem žena a síla, tvrdost a trochu toho machrování jsou mou přirozeností,“ odpověděla drsným hlasem Kazi a propíchla kance mečem.

Bivoj se rozplakalo, ale obdivovalo Kazinu sílu a rozhodnost.

„Uspořádáme na Kazinu počest nealkoholickou hostinu, přičemž zákaz kouření je samozřejmý,“ navrhl Sudivoj.

„Můj potomek Bivoj ti tam věnuje kožený pás se stříbrným kováním…“

„Ráda bych s Bivojem uzavřela registrované partnerství. Tebe, Sudivoji, o nic nežádám, neb žádání o ruku a vůbec rodiče jsou přežitek, prostě si ho ještě dnes odvedu.“

Pak vyrazily(i?) na úřad.

Konec (světa se blíží.)
Václav Klaus ml.

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
72
Fidel Castro má proslov na náměstí v Havaně: "...skládám poklonu i stomilionovému Česku."
Poradce se k němu nakloní a říká: "ale pane, je jich jenom 10 milionů."
A Fidel na to: "nekecej, přece vím, kolik rumu tam vyvážíme!"

DeletedUser33829

Guest
Celkem starý vtip, i když se pro připomenutí momentálně hodí, když proběhla zpráva, že by Kuba mohla splatit dluh vůči ČR právě dodávkou zhruba 23,3 mil. láhví rumu.:D

DeletedUser33829

Guest
Mechanik a kvantový mechanik přijedou po práci domů a chtějí zaparkovat auto do garáže. Jaký je v tom rozdíl?
Mechanik musí otevřít vrata.:D
Musíte znát kvantovou mechaniku, abyste to pochopili.

Přijde nekonečný počet matematiků do baru.
První matematik: "Dám si pivo."
Druhý matematik: "Dám si půl piva."
Třetí matematik: "Dám si čtvrt piva."
Barman to už nevydrží: "Vy jste ale banda blbců."
A natočí jim dvě piva.

Deynor

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
192
"Přítelkyně mi zakázala si udělat velké tetování, řekla, že jenom malé a že si ho musím nechat udělat na nějakém bezvýznamném místě. Tak jsem si ho udělal v Brně."

Nejedná se o narážku na Brno, toto město mám sám rád, berte to prosím pouze jako vtip.

Adriana.Q

Guest
Kohn se ptá Roubíčka:
Co vlastně dělají, Roubíček ?
Pro-dá-dá-vám bi-bl-e.
Opravdu, a prodaj něco? Jak to dělají?
Za-zvo-zvo-nim u dve-ří a řek-nu ku-pte-te si-si bi-bli ne-bo vá-m ji pře-pře-čtu...

.

Deynor

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
192
Proč je prd nejlepší střelec? Protože míří na paty a trefí se do nosu.

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.