• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Vtipy

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser33829

Guest
Staré pověsti centrální Evropské unie – Silák Kazi

učební text dějepisu obsahující veškerá schválená Průřezová témata našich Rámcových vzdělávacích programů. Tj. ekologie, panevropanství, gender atd.: Staré pověsti centrální Evropské unie – Silák Kazi

„Mám radost,“ svěřila se kněžna Libuše své sestře Kazi. „V chráněné krajinné oblasti máme krásný úkaz ekologické diverzity – obrovského divokého kance. Dokonce pomáhá i s vyháněním neukázněných lidských návštěvníků. A ti ukřičení vidláci s podupaným polem ať jsou zticha – beztak platíme dotace za neobdělanou půdu.“

Kazi poslouchala jakoby netečně, ale v očích se jí zablesklo. Byla to pravá žena – chlupaté pracky jako lopaty, mohutná záda a na vypracovaných prsou náhrdelník se zuby divé zvěře.

O dva dny později seděl na knížecím hradě Sudivoj se svým potomkem neurčitého pohlaví Bivojem. Bivoj sedělo duchem nepřítomno, vytrhávalo si zbytky obočí a zálibně se prohlíželo v zrcadle. Náhle Sudivoj zvolal: „Podívej, to je neuvěřitelné, jakási žena nese na zádech obrovského divočáka.“ Když Bivoj spatřilo mohutnou silačku, tváře mu zčervenaly jako růže. „Znáš ji, otče?“

Kazi držela kance za uši, a když přišla až nahoru, mrštila jím obrovskou silou přes hlavu.

„Nezabíjej ho, Kazi,“ volali občané, „je součástí ekosystému.“

„Držte huby, jsem žena a síla, tvrdost a trochu toho machrování jsou mou přirozeností,“ odpověděla drsným hlasem Kazi a propíchla kance mečem.

Bivoj se rozplakalo, ale obdivovalo Kazinu sílu a rozhodnost.

„Uspořádáme na Kazinu počest nealkoholickou hostinu, přičemž zákaz kouření je samozřejmý,“ navrhl Sudivoj.

„Můj potomek Bivoj ti tam věnuje kožený pás se stříbrným kováním…“

„Ráda bych s Bivojem uzavřela registrované partnerství. Tebe, Sudivoji, o nic nežádám, neb žádání o ruku a vůbec rodiče jsou přežitek, prostě si ho ještě dnes odvedu.“

Pak vyrazily(i?) na úřad.

Konec (světa se blíží.)
Václav Klaus ml.
 

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
1725686694365102

8736808f92_103169781_o2.jpg
 

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Fidel Castro má proslov na náměstí v Havaně: "...skládám poklonu i stomilionovému Česku."
Poradce se k němu nakloní a říká: "ale pane, je jich jenom 10 milionů."
A Fidel na to: "nekecej, přece vím, kolik rumu tam vyvážíme!"
 

DeletedUser33829

Guest
Celkem starý vtip, i když se pro připomenutí momentálně hodí, když proběhla zpráva, že by Kuba mohla splatit dluh vůči ČR právě dodávkou zhruba 23,3 mil. láhví rumu.:D
 

DeletedUser33829

Guest
Mechanik a kvantový mechanik přijedou po práci domů a chtějí zaparkovat auto do garáže. Jaký je v tom rozdíl?
Mechanik musí otevřít vrata.:D
Musíte znát kvantovou mechaniku, abyste to pochopili.

Přijde nekonečný počet matematiků do baru.
První matematik: "Dám si pivo."
Druhý matematik: "Dám si půl piva."
Třetí matematik: "Dám si čtvrt piva."
Barman to už nevydrží: "Vy jste ale banda blbců."
A natočí jim dvě piva.
 

Deynor

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
196
"Přítelkyně mi zakázala si udělat velké tetování, řekla, že jenom malé a že si ho musím nechat udělat na nějakém bezvýznamném místě. Tak jsem si ho udělal v Brně."

Nejedná se o narážku na Brno, toto město mám sám rád, berte to prosím pouze jako vtip.
 

DeletedUser

Guest
Kohn se ptá Roubíčka:
Co vlastně dělají, Roubíček ?
Pro-dá-dá-vám bi-bl-e.
Opravdu, a prodaj něco? Jak to dělají?
Za-zvo-zvo-nim u dve-ří a řek-nu ku-pte-te si-si bi-bli ne-bo vá-m ji pře-pře-čtu...

.
 

Deynor

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
196
Proč je prd nejlepší střelec? Protože míří na paty a trefí se do nosu.
rtfm.gif
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru