• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Vyhazování ze hry?

  • Zakladatel vlákna DeletedUser27494
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser27494

Guest
Může mi NĚKDO vysvětlit proč se mne po cca každém 5těm kliku na mobilu objevi uvodni obrazovka s nápisem SEZENI SKONCILO PŘIHLÁSTE SE ZNOVU? Uvažují že skončím se hrou,poslední 2dny mne to během hodiny vyhodí asi 50x vše dělám na 5krát a zkoušel sem měnit 3různé mobily/půjčily mi je kámoší/dělá to u všech dříve se mi to stalo jen výjimečně.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser37110

Guest
Nevím jestli ti tahle odpověď pomůže, ale dělá mi to také, na mobilu s OS Windows Phone 8.1, vždy když kliknu na cokoliv, co se má otevřít v novém panelu.

Dneska jsem si nainstaloval prohlížeč UC Browser (UCweb.Inc.) a v ten mi umožnil otevření v novém panelu bez těchto příhod. Zkusil jsem to kvůli zástupu a funguje to.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Mobilní win 8.1 nemám k dispozici, nemohu to tedy nijak otestovat, každopádně zatím nám nikdo jiný podobný problém na Support nehlásil, takže nemohu zcela jasně říct, že je opravdu chyba v tomto OS.
 

DeletedUser27494

Guest
jaký operační systém?

Já nemám žádnej operační sytsém v mobilu mý´ám starej sony erikson W200i a střídýám to sem tam občas se svým druhým novějším mobilem sony erikson K750i na obou mám Operu 4.4 mini, dříve mi to nedělalo, nebo jen vyjiímečně za poslední víkedn se mi to nahromadilo tak že během hodiny mne asi 50x místo okenka potvrzení příkazu )stavba budovy odeslání šlecg´hty a nebo rekrutu skočila úvodní obrazovak a psalo mi to setzení skončiolo přihlaste se znovu,¨Víte jak to je těžké mna těchot starejch mobilech hrát DK a než se proklikám tam kde potřebuji tak musím cvaknout aspon 5x než jsem tam kde potřebuji a pak po dalším kliku mne to vyhodí! nenaštve vás to?, Co mám dělat?? Nemámm na novej mobil , nemám ted aktuálně na notebook jsem zavisklej na knihovně, hlavně mi neraď te aby přestal hrát DK to je to nejjednodušší ale ja chi hrát jako dřív, proč mi to dřív nedělalo a ted jo ? co se behem posledních par dnu zmenilo v systemu ???
 

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
To je těžké, přeci jen je ta hra dělaná na novější zařízení, může se stát že je prostě se starším telefonem nová verze DK nekompatibilní a pak to samozřejmě funguje špatně.

Tohle nikdo neovlivní, vývoj jde dopředu a nelze předpokládat, že se někdo bude zabývat hratelností hry na takhle starém telefonu.
 

DeletedUser38373

Guest
Souhlasím s Pavoukem, já osobně používám LG Optimus L9 a takový problém tedy nemám.
 

DeletedUser2901

Guest
Mám Sony Ericsson Z, žádná chyba...
Speciálně jsem to kvůli tomuto problému zkusil...
 

DeletedUser27494

Guest
děkuji !

Souhlasím zřejmě máte všichni pravdu takže budu šetřit nejne na novější mobil to nepotřebuji, potřebuji mít něco vícm, mám na hotelu wifi to znamená net zadarmo a k tomu potřebuji zařízení ze kterého se připojím, ,takže minimálně tablet lůépe notebiook , no jo chci li hrát musím šetřit a investovat zadarmo prostě nejde nic a tak bophužel se musím přispůsobit, jo omlouvám se že sem zabral váš čas, pochopils sem z výše psaného že chyba je na mé straně, děkuji tíma možnoé uzavřít, zřejmě jsem jedinej kdo hral dosud DK na starém mobilu, kteráý byl vyroben temeř dříve než DK vůbec vznikli, :)
 

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Dnes už pořídíš neznačkový tablet nebo telefon na kterém se dají DK hrát kolem 1500,- to zas není taková položka která by se nedala našetřit.

Není to samozřejmě za takové peníze nic extra, ale používat se to rozhodně dá.
 

DeletedUser

Guest
Nemáš náhodou zapnutý chat? Opera 4.4 mini socketovou komunikaci nepodporovala a tou je určitě udělaný chat i s ověřováním přihlášeného uživatele. Zkus ho vypnout v nastavení, co to udělá.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru