• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Vyjádření vděku DK a InnoGames teamu

DeletedUser35120

Guest
Jak už napovídá název topicu tak bych chtěl vyjádřit velký vděk Členům DK a InnoGames Týmu.
Untitled-2.jpg

Za co?
Děkuji za to že je tahle hra, který mi pomohla naleznout přátele. Né jen tak nějaké přátele jsou to pro mě lidé se kterýma jdu hrou a můžu se na ně spolehnout v dobrém i zlém. Bylo to úplnou náhodou, když sem se z prvním z těchto lidí potkal na nějakém z dřívějších světů. Byla to osoba, která mi řekla že se mám nechat zabrat a že mě nabere na Casualu do kmene to jsem, ale ještě netušil že tam budeme tak super parta. Která není jen z puberťáků, nebo ze samých dospělých lidí, ale je taky složena z dospělých lidí jsme tam lidi zhruba ve věku 15-64 let. A nejsou mezi námi rozdíly my kteří jsme mladí ty staré bereme jako přátele, kteří nám poradí jak v životě tak ve hře a tak to funguje i naopak. Když má někdo z naší party problémy ne jen ve hře ale i v reálném životě tak mu pomůžeme jak jen to jde jsme vlastně taková internetová rodina. P.S: Ještě chci poděkovat celému kmenu Phoenix ze světa Casual
Tak to by bylo všechno a ještě nějaké to video z fotek z letošního srazu kmene.

 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Děkujeme! Video je moc pěkné a já doufám, že jste si sraz náležitě užili a jsem rád, když vidím, že některé kmeny se společně schází nejen na herním fóru, ale také ve skutečném životě. Jen tak dál a držím palce.
 

DeletedUser35120

Guest
My jsme si na sebe tak zvykli že jsme spíše jako rodina než jen kmen, který se sešel uplnou náhodou
 

DeletedUser36491

Guest
Moc pěkné video a děkujeme! Doufám, že váš kmen vydrží a budete se i nadále scházet.
 
Nahoru