• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Vylepšení kmenového nastavení

  • Zakladatel vlákna DeletedUser40584
  • Vytvořeno

DeletedUser40584

Guest
Napadla mne taková věc.Každý kdo vede kmen a žádá další kmeny o spojenectví,tak tam je právě to co mne zaráží.To že když si vůdce kmene přidá jakýkoliv kmen,tak o tom vůdce toho kmenu vůbec neví.
Poté jsou členové kmene zmatení,protože nevědí jaké spojence kmen má a jaké ne.
Když by to šlo,tak by se to mohlo nastavit tak.že ten kdo žádá o spojenectví,tak ať pošle žádost,ve stejném stylu jako když vůdce kmene posílá žádosti do kmene.
Myslím sí,že by to možná bylo přehlednější a lepší pro všechny kmeny.
 

Olda22

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
17
Myšlenka zajímavá, musel bys to ale určitě detailněji vypracovat (popsat).
Při možnosti nepřátelé (bez vyhlášení války) by to muselo zůstat jak to je teď, jelikož hodně kmenů si druhé kmeny touhle možností jen označuje...
 

DeletedUser30368

Guest
Já jsem to vůbec nepochopil :D, můžeš to napsat jinak? :)
 

DeletedUser25426

Guest
No je to úžasně jednoduchý... Pokud by kmen chtěl v diplomacii nastavit spojenectví nebo DoN s jiným kmenem, musel by to druhý kmen potvrdit - stejně, jako když nastavuješ společný rezervace. A nastavení by pak měli oba stejný...
U nepřátelství už to vlastně je zavedený - vyhlášením války se ti nepřátelský kmen zadá do nepřátel a zčervená na mapě.

Dobrej nápad :)
[SPOIL]...hlavně pro nový světy a začínající hráče ;)[/SPOIL]
 

DeletedUser30368

Guest
Jo, tak teď už to chápu a velice zajímavý nápad ;-)
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Tuším, že podobný návrh jiz v minulosti padl, ale nebyl přijat. Diplomacie je tedy stále zůstane volná a bude jen ka kmenech jak a zda si jiný kmen na mapě timto způsobem označí.
 

DeletedUser25426

Guest
Mno, úpravy v pomocníku rabování jsi taky vetoval - a ejhle - budou zítra v nové verzi... ;)
Možná by stačilo jen soudruhům do INNO písnout, že tu byl tenhle návrh, ne ho rovnou zamítnout...
:scratch
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Poptám se a uvidíme, jak se k tomuto návrhu postaví...
 

DeletedUser37060

Guest
hele kluci, keď už ste pri tých válkách, tak keď si tam pridáte spojenca, tiež vám ho automaticky zmodrá :D Tak ako aj červenú....
 
Nahoru