• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Výměna PÚ mezi CZ a SK účty

DeletedUser40348

Guest
Chci PB na SK. Dám za to PB tu na CZ.. Můžu zde dát až 1500 PB .. CHCI PB NA SK!

Pište oz.
 

DeletedUser40348

Guest
Najde se někdo kdo mi dá PU na SK a já za to tu na CZ. Mám tu 1500 PB které můžu vyměnit. Můžete i menší počty.
 

DeletedUser37372

Guest
Zdravím, mám na výměnu 500 PB na SK, máte někdo zájem? Samozřejmě za PB zde.
 

DeletedUser37372

Guest
Nikdo nemá zájem? Zatím se mi nikdo neozval, nabídka stále platí :D Lze vyměnit v jakémkoliv množství do 600pb :)
 

DeletedUser37372

Guest
Potřeboval bych :) Na CZ již nemám a zatím není v dohledu další svět :-D Večer se ti ozvu na skypu.
 

DeletedUser25387

Guest
No kdybys nějak nutně potřeboval tak napiš, na .cz teda mám asi jen kolem 1000 pp na sk kolem 4000pp.
 

DeletedUser

Guest
Vymeni nekdo z cz na sk pb? Mam na sk 1200pb a chtel bych je dostat na cz. V pripade zajmu kdyztak piste na cz svet 35 na noise storm.
 

DeletedUser40531

Guest
Na 37 si zarábam zatiaľ mám okolo 100 PB tak na konci mesiaca by som mohol mat okolo 1000 PB tak by som vymenil :cool
 

DeletedUser

Guest
Zdravíčko, tak isto chcem vymeniť 400PB ktoré mám na CZ serveri za tie na SK, ak niekto piste OZ :)
 
Nahoru