• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Vysvetlite význam slova

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser16561

Guest
Veľmi jednoduchá hra, tak snáď sa sem občas zapojíte.

Princíp hry:

Budeme sa snažiť stručne, ale možno aj vtipne definovať slovo, ktoré bude v predchádzajúcom príspevku. Napíšem napr; romantika, zlodej, diktátor. Avšak vždy len jedno slovo ! Následne nejaký hráč sa mi ho pokúsi vysvetliť. Hráč, ktorý napíše definíciu na predchádzajúce slovo, má právo napísať nové a nechať sa prekvapiť odpoveďou iného hráča.

Začíname:

Utečenec..
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Ten co z nějakého důvodu opustil svou vlast ...

(Na DK všichni, co se po 14 dnech od otevření nového světa ptají, kdy bude další ... :mocking)


A protože je ráno - tak co je RÁNO?
 

DeletedUser16561

Guest
Ráno je signalizáciou začiatku nového dňa. Pre väčšinu ľudí je ráno tou najhoršou časťou nového dňa.

Alkoholik
 

DeletedUser

Guest
Obecně je známo, že alkohol ve velkém množství zabíjí.
Alkoholik je hrdina, který se nebojí ani smrti :)

HRDINA
 

Habrton

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
30
Člověk který se nebojí říct své názory i proti davu a stojí si za nimi.
Nebo to taky může být v dnešní době žena s 5 dětmi.

PACIFISTA
 

DeletedUser34582

Guest
Za svojich dôb to bol angelino, teraz je to Biblos :D
človek, ktorý nemá rád zbrane ( alebo ich aspoň neuzáva) {ak sa nemýlim} [a tu na fore nemaju radi spam :(]

a keďže to preháňam so smile tak čo je to smile ? :D
 

DeletedUser16561

Guest
Smajlo slúži na vyjadrenie svojich pocitov. Dá sa tak využiť aj tak, že pri konverzácii hodíš "úsmev" a hneď si vvšetci myslia, že si šťastný. Teda môžeš zakryť svoj smútok.

kriminálnik
 

DeletedUser

Guest
Kriminálník je člověk, kterého pálí dobré bydlo a rozhodl se pro pobyt za mřížemi dobrovolně :D

prokrastinátor
 

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
116
Je to dementík, který místo toho aby dělal něco užitečného (třeba úklid, vaření,...), tak se věnuje méně podřadné "práci" (třeba paření Kmenů) a snaží se najít milion výmluv, proč tohle nejde nebo proč si ani po měsíci nemůže uklidit v pokoji.
Já osobně bych se mezi dementíky zařadila, leč u mně je to již definováno jako pokročilá fáze fatálního lenošství a nemohoucnosti si cokoli zařídit....

Kdopak mi řekne copak je to "koprofágie" ? Já se tohle učila ve škole...:pardon
 

DeletedUser16561

Guest
Veľmi zaujímavá činnosť u niektorých bytosti. U zvierat to považujeme za normálne. Ale u človeka k tomu
nemáme pochopenie.
Ale ide o zvláštny spôsob ako zjesť jedno a to isté jedlo, akurát v inom skupenstve viackrát. Teda môžeme ušetriť peniaze, ktoré dávame na potraviny.

sterilizácia
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru