• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Využití PB

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

luki28n

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
32
Zdravím, mám takový problém, dotaz, námitku, radu, či upozornění, jak se to vezme...

Po začátku s.36 jsem začal šetřit pb abych si mohl platit pú na jiném světě... dnes mi na s.36 končí ten pomocník rabování, co mám zdarma a já se díval do náhledu, měl poctivě vydělaných 153pb no a u pomocníka rabování jsem jen tak pro radost klikl u ''nabízím'' na 30 dní a pak vedle toho ''automaticky prodloužit'' a potom, aniž bych cokoli potvrzoval se mi odebralo
30pb a zapnul pomocník rabování na měsíc, který je na tomto světě zcela nepotřebný.. tak se ptám, zdali se s tím dá něco dělat, jako třeba vrátit pb za zrušení funkce (klidně i méně pb než stála) nebo tak.. a pokud ne, tak Ok, jen vám radím, abyste si dávali pozor, protože člověk ani nic nepotvrzuje a hned se mu aktivuje něco co nechce.. :hi
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Pokud jsi vybral možnost, že chceš pomocníka automaticky prodloužit, tak se automaticky prodloužil. Chyba není ve hře :D
Každopádně dělat se s tím něco dá, napiš mi ticket na Support, koukneme na to a body případně vrátíme ;)
 

DeletedUser

Guest
- pokud při použití pb někdy před klikem neodškrtneš "neptej se mě na to znovu", tak se Tě systém přestane ptát - tj. body se použijí vždy hned po kliknutí.

- vrátit se to dá v "Nastavení" >> "Herní možnosti" - úplně dole máš v takovým případě "Potvrzovat použití Prémiových bodů" a je třeba dát "zpět".. Při zapnutí kontrolní otázky-potvrzení tam není nic. Je dobrý si tohle hlídat právě pro možný překlepy.

- tohle mi mi nepříjde v pořádku.. jednou neodškrtneš, automaticky dáš ok a systém se Tě přestane ptát..
 
Naposledy upraveno moderátorem:

luki28n

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
32
Děkuji vám moc, napsal jsem ticket, snad je dostanu zpět :) Příště si dám větší pozor a nebudu tolik zvědavý :blush
 

DeletedUser33829

Guest
- pokud při použití pb někdy před klikem neodškrtneš "neptej se mě na to znovu", tak se Tě systém přestane ptát - tj. body se použijí vždy hned po kliknutí.

- vrátit se to dá v "Nastavení" >> "Herní možnosti" - úplně dole máš v takovým případě "Potvrzovat použití Prémiových bodů" a je třeba dát "zpět".. Při zapnutí kontrolní otázky-potvrzení tam není nic. Je dobrý si tohle hlídat právě pro možný překlepy.

- tohle mi mi nepříjde v pořádku.. jednou neodškrtneš, automaticky dáš ok a systém se Tě přestane ptát..

Kde? Já to tam nenašel.:pardon
nastavení.jpg

Mě se hra ptá pokaždé, já to mám vždycky odškrtnuté, aby se mě to pokaždé ptalo.;)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru