• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Vzájemná pomoc s OPB

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
116
Zdravím,
toto vlákno zakládám pro ty méně chápavé a méně inteligentní jedince jako jsem já, kteří si také (stejně jako já) nevědí vůbec rady s OPB (ochrana proti botu) a chtějí si ušetřit čas nad zbytečným přemýšlením co to po nich jako vůbec chce. A když dáme hlavy dohromady, tak třebas i na nějakej obrázek přijdeme, poradíme si, podiskutujeme...
Řeč je o obrázcích, se kterými si nevíme rady a třeba se tu najdou mezi námi i nadaní a znalí uživatelé, kteří nám rádi poradí a průběžně sem budu přidávat další...a další...a další nebo si i vy můžete přidat.

Jak jsem už dříve psala - OPB mi připadá jak Mensa test IQ, tak dávám obrázek první:
http://prnt.sc/d5rqzk

Tak kdopak mi poradí kampak se ta dopravní značka asi jen schovala ?
Jen dodávám že možnost "0" není v nabídce.

(Pochybuji, že by mi poradil někdo z hráčů, protože na toto jejich IQ fakt nestačí).
 

DeletedUser33829

Guest
Tak tímhle jsi trefila do černého.:D
Ale správnou odpověď stejně víš. ;)
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Správná odpověď je "Přeskočit", od toho to tam je, ale také se občas podivujeme nad tím, co se tam objeví. Škoda, že to nemůžeme ovlivnit. :eek:
 

DeletedUser25426

Guest
No já nevím, jak mám nastavený Chrome, nebo jestli jsem oblíbenec pana Gůgla, ale mě se doma ty obrázky vůbec neobjevují - naštěstí ;)
Otravuje to, jen když jsem u dcery v Bayern...
 

DeletedUser

Guest
Také používám chrome a musím říct, že ve hře se s obrázky nesetkávám. „Odfajfknu” a můžu dál. Na jiných stránkách mne obrázky zastavily, ale nebyl tam nikdy problém. Netuším, na čem to záleží :)
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
No, a když to má být pomoc, jak to reagovalo na přeskočit?

Jinak obrázky se mi občas objeví, ale chce to buď všechno, kde jsou hory, kde jsou řeky - a tam nebývá problém to poznat, pokud tedy na to člověk zrovna nepotřebuje lupu.
 

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
116
Další báječný obrázek, u kterého by mne zajímalo jak by reagoval "selský rozum", na který jsme tady byli za mlada (od supportu) tolik odkazováni: http://prnt.sc/dbe70e
Můj selský rozum mi radí, že mám vybrat všechna pole s dopravními značkami a ne klikat na "Přeskočit".
Na to bych (dle písemného návodu) měla kliknout v tom případě, když se mi nezobrazí cituji: "žádný snímek", tedy obrázek.

Něco jiného by bylo, kdyby tam bylo napsáno "Zobrazí-li se obrázek bez vhodného výsledku, klikněte na Přeskočit."
Tomu bych nějak rozuměla.
Ale oni to tu hrají jen děti, které to všechno chápou a jen já mám myšlení asi někde jinde :rolleyes:
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
No jo, google tam občas dává nelogické obrázky. Taky mi nad tím zůstává občas rozum stát. Škoda, že ty obrázky neovlivníme, hned bychom tyhle nesmysly vyházeli...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru