• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Vzestup paladinů - Diskuze

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
V této sekci můžete diskutovat, debatovat, ptát se na vše týkajíc se nového systému paladinů, známého též pod názvem "Vzestup paladinů".
 

DeletedUser36641

Guest
Když nepřestanu hru hrát, dostanu alespoň část v rámci desetitisíců PB od pana Tima? :) Nebo alespoň kapacitu sedláku na lvl 1 55000000? :) Prosím.. stačí mi to v jedné vesnici.. :) Klidně hned po startu.. :)
 

DeletedUser40852

Guest
Nikde jsem to nevyčetl. V jedné vesce budu moct mít všechny paladiny?
 

DeletedUser

Guest
Ne. Při přemístění dostaneš nabídku všech vesnic, kde je socha a nenachází se tam Paladin - tam jej můžeš přemístit, bude to jeho domovská vesnice.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Ale jako podporu je může mít v jedné vesnici.
 

DeletedUser

Guest
Jako podporu ano, to máš pravdu - já to brala z pohledu domovské vsi, resp. přemístění.
:)
 

DeletedUser33829

Guest
Když nepřestanu hru hrát, dostanu alespoň část v rámci desetitisíců PB od pana Tima? :) Nebo alespoň kapacitu sedláku na lvl 1 55000000? :) Prosím.. stačí mi to v jedné vesnici.. :) Klidně hned po startu.. :)
Nedostaneš, nemá to na české verzi.:D
 

DeletedUser31120

Guest
Kdy už vymyslíte nějakou novinku, aby se do toho nervali prémiové body? :)
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Nemusíš do toho cpát prémiové body, jde to i bez nich. ;)
Každopádně novinek bez prémiových bodů je spoustu, jen v úterý budou dvě v rámci nejnovější aktualizace, ale pokud máš na mysli nějakou pořádnou novinku, tak pokud jsi pečlivě koukal na naše výroční video, určitě ti neuniklo, co se chystá... :cool:
 
Nahoru