• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Vzhled budov

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Vzhled budovy- kasárna(20>)

Zdar, mám návrh na předělání vzhledu kasárna nad lvl 20. Nelíbí se mi ty dva různobarevné stany. Nehodí se tam a působí rušivě. Myslím, že by byl dobrý nápad to v další verzi hry vylepšit. Kdo souhlasí?
Kasarna3.png
 
Naposledy upraveno moderátorem:

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
tenhle nápad se mi nelíbí, kasárny jsou takhle pěkné :hi
ale možná by šlo vytvořit grafický balíček :scratch
 

DeletedUser35595

Guest
Úprava koně u stáje.

Ahoj Všem,

Napadlo mě tak. Rozpohybovat koně u stáje. Všechno se tak pěkně hýbe a není to přeplacané, jak u nějakých jiných browserových her. Jen ten kůň tam, stojí znehybněně. Je tam tak hezky namalovaný, ale jen tak tam stoji. Bylo by dobré, kdyby se buď procházel kousek po nějaké ose, nebo by mohl sklánět hlavu k trávě a decentně hýbat ocasem.

Na pohybu záleží na vývojářích, jen bylo by dobré a pěkné ho rozpohybovat.

stable1.png
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Kasárna: Nepřijde mi nutné měnit barvu u kasáren, navíc dávat stejné barvy obou stanů by mi nepřišlo moc estetické, ale to už je asi věcí názoru.

Stáje: Kůň u stáje se pohybuje, alespoň tedy na vyšších úrovních této budovy.
 

DeletedUser35595

Guest
Úprava koně u stáje.

Kasárna: Nepřijde mi nutné měnit barvu u kasáren, navíc dávat stejné barvy obou stanů by mi nepřišlo moc estetické, ale to už je asi věcí názoru.

Kasárny bych nechal jak jsou. Dvoubarevná složka stanu je na svém místě.

Stáje: Kůň u stáje se pohybuje, alespoň tedy na vyšších úrovních této budovy.

Je to možné, ale když postavím stáj, protože něco trvá něž se postaví, a ten kůň tam je, tak se může už hýbat od začátku a ne od nějakého levelu budovy. To je tak samo, jak když postavím dřevorubce a bude tam stát nehybně, nebo lom na těžbu hlíny anebo železný důl. Hýbe se to od prvního levelu budovy a ne až cca od 10-teho.

Já bych to změnil, pokud tam ten kůň je, ať se hýbe od první úrovně stavby a pak další úroveň tam můžou být 2 koně, nebo kůň s brněním. Zase tak složitá grafická úprava to není, PNG obrázek nahradit GIF obrázkem. :)
 

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Jen pro upřesnění, pohyb u budov je pouze v případě činnosti, u stáje, kasáren či dílny, je to v případě že je zadaná rekrutace, u kovárny v případě zkoumání, jinak je obrázek statický.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Guest
Ahoj,
tuhle hru hraju už od doby kdy se vitvořil svět 1,
chtěl jsem navrhnout například aby bylo víc typu vesnic, k dobytí,
a aby se dalo trochu popojít v čase, s lechce novejšími zbraněmi,
nemam na mysli pistole, ale nico co odpovída teto doby,


za chyby se omlouvam sem cizinec:) zajima mě vaš nazor

Kasarna3.png
 

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
115
Ahoj nikei,
Tvuj navrh "lehce" koresponduje a celkovou rekonstrukci hry a nejen a castecnym vizualnim vzhledem budov...
PS: cizinci jsou zde srdecne vitani ! ;-)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru