• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Vzpomínky - Dayaros

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser36684

Guest
Moje začátky v divokých kmenech byly velmi rozpačité . Začal jsem na světě 26 , kde jsem měl zpoždění na ostatní 14 dní a měl jsem velké ambice . Založil jsem si tam svůj kmen , který se již brzy hvězd dotýkal .
Trávil jsem zde mnoho času a kvůli dobývání nových vesnic jsem v noci oči nezamhouřil . I čas plynul a mladý Dayaros se po 60 dnech hraní rozhodl ukončit své působení v kmenu . Kmenu se nedařilo a chtěl jsem zbylé udatné válečníky posunout dál . Přešli jsme do Solitary wolfes , kde jsem se chtěl rozvinout . Dařilo se mi do doby , kdy přišla válka s nejlepším kmenem na kontinentu .
AVER dorazil a do mých vesnic se vrátila temnota . 14 dní jsem urputně bojoval , ale boj neměl smysl . Osídlil jsem vesnici na kraji mapy a začal znovu . Tentokrát s 20 vesnicemi . Dařilo se mi mnohem lépe . Kolem mě byly jen ti nejbližší přátelé a spojenci a měl jsem čas se rozvinout . Brzy jsem měl 50 měst a přešel jsem do rodinnějšího kruhu přátel a spojil jsem se přes veliký odpor s našimi odvěkými nepřáteli .
Spojení našich kmenů mělo smysl . Na dveře klepali další nepřátelé , kteří mezitím skoncovali s AVERem . Kmen , který neovládal 1 kontinent , nýbrž 5 kontinentů . ALONE vstoupilo do války s námi !
Ze začátku jsme se soupeře zalekli , ale díky nočním akcím a nepřipravenosti nepřítele jsme dostali náš kmen do vedení . Potom si útočné akce ALONE vzal na starost jakýsi Osel ze Saigonu . Zlikvidoval 2 mé přátelé a značně posunul hranice . Hranice se neustále posunovali a než bych řekl vanilková zmrzlina z Českého Krumlova , tak má města tvořili 1. bojovou linii . Se slovy ,, Na smrt je ještě času dost " jsem odolával nepřátelskému náporu a čelil jsem jim nejlépe z nás až do mého soudného dne !
Objevil se mi na ciferníku neobvyklí počet útoků . S dojezdem 4 dnů na mě šlo 400 útoků , od těch nejlepších hráčů z ALONE . Nezazmatkoval jsem a pokusil jsem se takticky zabezpečit hraniční města s tím , že za hranice si nedovolí jet . Zmílil jsem se . Jedné noci , když jsem měl velice klidný spánek ti zlotřilci vyrazili do mých prázdných měst a zabrali mi jich 15 . Z této rány jsem se nedostal , útoky trvali a zabrali mi vše .
Loučil jsem se ze světem 26 s tím , že toto není konec . Smrt je jen další cesta kterou si musíme projít . A měl jsem pravdu . Sotva jsem skončil na S26 , tak jsem začal hrát na S29 s novou čerstvou vesnicí .
Přijde den , kdy celý svět budou ovládat Dayarosovi vesnice !




Omlouvám se za občasné chyby , snažil jsem v textu všechny opravit , ale ve 14i letech života v gramatice občas chybuji .
Děkuji za pochopení .
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser36684

Guest
Hlasování

Chtěl bych se ještě zeptat , jestli náhodu nevíte jakým způsobem by mělo probíhat hlasování ??
 

DeletedUser15465

Guest
Jakým způsobem bude probíhat hlasování netuším, každopádně je jisté, že opravdu je z čeho vybírat :)
Jinak na 26 ten boj ještě není prohranej.. Na pozvání našeho teď již padlého spolubojovníka jsem se na 26 přihlásil. Naděje stále je.. Jen to chce větší jednotu mezi spojenci.
Jinak ta zmrzlina nemá chybu :)
 

DeletedUser36923

Guest
Hezky napsane. A prosel jsem si tim samym co ty. A cifernik dobrej a zmrzlina jeste lepsi. Pobavil jsi me. :)
 

DeletedUser36491

Guest
Hezké, zajímavé.
Jsem na sv.26, takže vím, o čem mluvíš :)
 

DeletedUser32004

Guest
Moc hezký přístup :), držím ti palce... v soutěži, i ve hře :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru