• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Vzpomínky - DJ.M.A.N.I.A

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Moje začátky byly těžké, to snad každého, pokud to někdo jiný neviděl třeba u kamaráda. Teď Vás chci všechny pozdravit. Můj nick na světě 1 byl : fialovisnehulak ! :wacko Začínal jsem pozdě, svět byl již v plném proudu a já nezkušený zajíček, který útočí se šermem a lehkou se brání, jsem měl zapadnout ? Časem jsem zapadl, a to hlavně díky hráči, který byl mojim sousedem po celou hru, pomohl mi se vším, i s nejhloupějšími otázkami. Asi měsíc šlo vše hladce, nikdo neútočil, měl jsem velmi dobře postavený kmen ( polohou i v žebříčku ) takže bez problému. Ale potom ? Měli jsme válku s vyrovnanými sousedy. Já unášen krásou Divokých kmenů jen věděl, že kdo je červený, s tím se nesmím kamarádit. a bylo to tu ! První útok, dopadl špatně. A co hůř ? Poslali na mě fejk ! To jsem se mohl zbláznit, okamžitě podpory, pomoc od sousedů a napjaté sezení za PC a očekávání prvního útoku. Bylo to tu, dorazilo ke mě asi 50 sekerášů, 2 berani a koník. To bylo úleva, spadl mi kamen ze srdce, a připadal jsem si dobře. ,,Pche, hráč má víc bodů než já a ani nemá pořádnou armádu ? " Začal jsem mu psát, provokovat a dráždit s tím, co na mě poslal. Psali jsme si navzájem, a chtěl jsem pobavit i souseda, tak jsem mu přeposlal zprávy. A to byl můj velký trapas na DK. Časem jsem došel na to, že se vesnici dají i získávat. Podivil jsem se, kolik stojí Pánský dvůr !!! Dobře, chvíli jsem šetřil, a za pár dní jsem si postavil svojí porodnici na šlechtu. ,,Jak pak to asi funguje" ? No, když jsem viděl, co ten šlechtic stojí, měl jsem chuť se na to vybodnout, ale řekl jsem si, za pár dní ho mám. Šetřím asi týden, a šup, suroviny na šlechtu jsou hotové. Cože ?! Není možné stvořit šlechtu ? ( nebo jak to tam je :D. Cože, proč ?! Mám porodnici, mám sklady, suroviny, školky i školy, oblečení a pak jsem se musel opět obrátit na souseda. Ach ta ostuda. Měl jsem na krajíčku, když jsem zjistil, že musím vyrazit jakou si minci. A ještě k tomu zlatou. Suroviny byly, tak jsem narazil. Zase nemám na šlechtice, sakra. Počkal jsem 2,3 dny a šlechtic byl na světě. Pošlu ho na vesnici, celý natěšený, že za 35 minut bude má. 35 minut uteklo jak voda a ona co ?! Nějaká oddanost a vesnice pořád šedivá ? Opět OZ sousedovi. Ale chlapče, to musíš až bude oddanost 0. Nojo, pár hodin to zabere. Super, je moje ! Časem mě napadlo, že zaberu nějakého hráče. Opět zpráva sousedovi, který mi oznámil, ať si na souseda udělám šašky 4, tzv. vláček nebo co..! Napsal jsem mu, jestli nějaké navíc nemá, ale ne na před šlechtění, ale aby mi poslal podporu, já s nimi zaútočím. To byl můj konec, protože když toto vyšlo na veřejnost, vysmála se mi celá má vesnice.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru