• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Vzpomínky - Drolda

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Drolda

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
13
Moje první zkušenosti s touto bezvadnou hrou jsou už staré, přesto je ale mám živě v paměti. Byl jsem ještě malej klučina, když jsem zíral strejdovi přes rameno, abych viděl co jen ho na tom monitoru tolik přitahuje - a tehdy jsem se poprvé setkal s Divokými Kmeny.

O pár let později mě kamarádi přemluvili, abych s nimi začal tuto hru hrát, a jelikož jsem zrovna neměl co dělat, tak jsem si vytvořil účet a svůj nick jsem nazval Drolda, poté jsem klikl na svět 17. Zmáčkl jsem severovýchod a objevil se v malé, leč krásné vesničce, ve které zatím chyběla většina budov. Okamžitě jsem začal stavět a objevovat všechny vychytávky této online hry – a že jich nebylo málo. O pár týdnů později jsem už měl několik vesniček a mnoho věrných vojáčků a zrovna mě otravovali šlechtici a sekerníci jednoho mého souseda. Byl jsem na něj hodně naštvanej, když mi sebral mou hlavní vesnici, ale nevzdal jsem to. Za měsíc jsem se mu už mohl postavit a bojovat s ním. Svou vesničku jsem si vzal zpět i s nemalými úroky. Celý jsem zářil nad zdařenou akcí! Chtěl bych vzpomenout na kmen LOPATI, který mě prakticky vychoval – škoda že jsme se rozpadli.

Teď jsem v Avalonu (já mu říkám Áčko) a zrovna máme válku. Od mé první vesničky uplynulo skoro 2 a půl roku a už se to celkem solidně změnilo na 425 vesniček. A kdo ví, třeba si jednou přijdu i pro Vaše vesnice.
 
Naposledy upraveno:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru