• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Vzpomínky - Keltill

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser36641

Guest
Moje počínání začalo již na světě 1, kdy mě kamarád doporučil tuto hru, výběr jména proběhl tak, že cokoliv jsem vymyslel bylo již obsazené.. :D Nakonec jsem zvolil svoje pravé jméno a příjmení a začal "hrát". Stavěl jsem budovy, nevěděl jsem co stavět abych byl lepší než kamarád, ale po čase jsem začal hru trošku chápat,..
Jednotky jsem samozdřejmě stavěl mixované, to asi každý,.. hra mě bavila, a trávil jsem u ní spousty času.
První útok si nepamatuji ale pamatuji jsi svého prvního šlechtice, byl to můj hrdina, zabral jsem s ním Vesnici Barbarů, poté jsem postavil dalšího a jelikož ve kmenu, kterém jsem byl bylo všude na mé mapce modro a jeden končící hráč, zkusil jsem poslat šlechtice i na něho a strašně jsem se divil, že také mohu zabrat vesnici cizího hráče :D :yes
Dosáhl jsem nějakých 40 000 bodů a pak nastaly prázdniny a já musel skončit, neměl jsem čas.
Přes prázdniny jsem zapomněl heslo, a tak jsem založil nový účet, hoodwinken0 nebo tak nějak, na tomto účtu jsem odehrál 2 servery, na jednom jsem se naučil díky hráči Drtičové lépe hrát a poprvé dosáhl 1.000.000 bodů.
Hru jsem poté opustil kvůli škole, měl jsem špatné výsledky a maminka mi zakázala hru hrát :D

Další můj účet, nick Dr. Z** na světě 12, též téměř miliónový. Předal jsem ho kamarádovi, protože jsem se v něm začal ztrácet, neměl jsem tou dobou premium, byl jsem ještě "malý pívo" :D No, opět jsem získal spousty známostí, hlavně v kmenu MJB-Mijobak, ale také v kmenu SSM-Spojené Státy Modrokamenské, kde jsem byl dlouho členem pod vedením myslìm Kafisky.. pamatuji si mou funkci - zahradník, ovocnář :D

Poté jsem nastoupil až na svět 22, pod tímto jménem, kde jsem poznal hráče sira MilanaliMa a Kokosman100, MilanaliM bohužel zemřel, a Kokosák ukončil hru kvůli času ale já tam byl dál, dost jsem si pomáhal s Landora1, a celkem nám to šlo,.. do té doby, než se na náš kmen A-M spolčili NP s Kostrou a rozprášili nás :(
Hlavní spojenec se na nás vykašlal a tak jsme skončili :( Landora přešla k NP a já skončil a začal hrát 28 svět, který nevyšel dle představ a kvůli kamarádovi jsem nakonec dostal nedávno ban :D

Ještě předtím než sir MilanaliM zemřel jsem s ním absolvoval Křižáckou výpravu do Turecka, kam se chystám 14.2 nastoupit ještě jednou, na jeho počest.
No a samozdřejmě by byl hřích, kdybych nezmínil, že osobně znám "hráče" a hlavně spamera zeli999, nikdy mu nepůjčujte PB, dluží mi už skoro 2 měsíce 8 Bodíků. :cry :rofl
Teď jsem na 29 kde to chci dotáhnout daleko a prát se o vesnice.:cool
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser34582

Guest
:D Počúvaj :D Ty si mal mijijon bodov ? :D to je tak neuveriteľné ako keby som ja tvrdil, že som vyhral F1 :D

S22 to boli časi :D Akurát že Teba som v A-M akosi zakaždým prehliadol :D sorry :D
 

DeletedUser15465

Guest
Jo, já si váš kmen z 22 matně vybavuju :)
Ikdyž asi už jsi stejně jako já postižen závislostí na DK.. A jak jsem na to přišel?
Napsals MilanaliM bohužel zemřel - teď se nechci nijak dotknout zesnulého válečníka, jen jsem si vzpomněl na frázi, kterou vám vyplivne hra: Tvůj Paladin blablabla bohužel zemřel.
Ale hezky jsi to napsal, palec hore.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru