• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Vzpomínky - luki28n

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

luki28n

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
32
Moje myšlenky dříve nebyli o tom, kam zaútočím, koho zaberu, jestli je lepší si tam postavit útok, nebo obranu, nebo jestli do toho kmene mám jít.. Ani jsem nevěděl, že něco takového jako Divoké kmeny existuje.. Až jednoho Aprílového dne jsem se šel stavit za spolužákem, jestli by nešel ven jezdit na kole. Ale protože začalo pršet zůstal jsem u něj doma a hráli hry. Po asi hodině hraní Flat Out mi povídá: ,,Počkej, já se teď musím kouknout na divoký.'' A tím to začalo.. Moje zvědavost mi nedala a ptal jsem se ho na spoustu otázek, co je to vlastně za hru a když mi tu hru tak nádherně popisoval, rozhodl jsem se, že se tam zaregistruji taky. Zaregistroval jsem se pod nickem luki28n, který mi zůstal do dnes. Začátky byli těžké... Byl jsem tvrdohlavý, takže spolužákovi rady, jako např. ,,Postav si opevnění, na max.'', nebo ,,Postav si taky nějaké vojáčky.'' Jsem vůbec nebral vážně. Ale on měl pravdu.. Dřív, než jsem na světě 15 stihl dobýt druhou vesnici zabral mě hráč christinaa. Byl jsem zklamaný, ale zkusil jsem to znovu a poslouchal kamarádovy rady a ono to najednou šlo.. Než jsem se nadál, měl jsem 3 vesnice. Že jsem se tam ale přihlásil později, zabral mně o mnoho silnější hráč. Později musel můj kamarád (pod nickem obelix27) skončit, ale já dále následoval jeho šlépěje. Zkoušel jsem dál hrát na mnoha světech a vždy se někde našli hráči, kteří mi pomohli. Byli to například:Jedový vlk, mardusa, pavliksek7, joannina, papasese, Atila 1, Magnus Severus a mnoho dalších. Od těchto hráčů jsem se mnoho naučil a moc jim za to děkuji. Nyní již DK hraji třetím rokem a snažím se pomáhat jiným tak, jako jiní pomáhali mně. DK považuji za pěkné zpestření života a budu tu bojovat do poslední vesnice.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru