• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Vzpomínky - papasese

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11059

Guest
Moje velmi drahá, tou dobou těhotenstvím oplácaná přítelkyně, se doma nudou opíjela až do té míry, že obdařila mě i znenadání talířem teplého a jedlého to pokrmu. Nuda byla ovšem až natolik její duši sžírající, že nechala svou jindy prozíravou mysl zakalit kamarádskému nátlaku okolních vlivů a začala se věnovati pekelnému přístroji „počítač“ nad rámec dosavadních zájmů a nutností, začala jeho prostřednictvím stavět virtuální vesnici v naprosto pro mě ujetém světě her. Čtrnáct dlouhých dní mě lanařila, bičem vyhrožovala, sušenkou u klávesnice lákala, až pod pohrůžkou kufříku před dveřmi klícky naší donutila, ubohého muže svého (mě)založit si také svou první vísku světa druhého, zrovna zrozeného. Větší nudu nelze si snad v živočišném světě představit. Klik a klik a čekat den, klik a kli a čekat další. Zívačka, no co bych komu povídal.

V tom najednou žena má zahlásila: „Pomoc, pomoc, jde na mě útok, pomoc.“, a tímto zvoláním a vším, co následovalo, co upeklo se, se celý svět můj na ruby obrátil, zrcadlově převrátil. Hned začal jsem pro jeji ochranu žádat okolní vesničany, zda nepomohli by jí a akci na toho ničemu s nimi organizoval. 5 dlouhých dní to trvalo, ale zničili jsme ho a jeho tři vesnice si přivlastnili, zbohatli, ego si namastili a co především, díky novým přátelstvím já hře této propadl. Proklábosili jsme den i noc a kmen tím společný založili, a doufali, že nyní překážek již není, k dosažení cílů neznámých, snad nekonečných.

Avšak svět jeden stal se pro nás pískovištěm malým, proto další hřiště zkoumati začali jsme a další osady budovali, společně se rozpínali a získávali životní přátele stejně jako doživotní nepřátele.
Již tomu bude pěkných pátků pár, co tento příběh se započal, bude tomu nějaká ta sobota, středa či neděle, kdy budík v nočních hodinách nás do neviditelného světa vyvolal. Mnohokrát jsem usínal s pocitem štěstí, kdy nepřítel musel vzteky klávesnici svou rozkousat, kdy jsem si představoval, jak jeho stroj compjůterák křídly a leteckým dnem se obdařil, jako mnohokrát jsem zvolal: „Že já vůl to takhle hloupě udělal.“.
Ovšem HOLD bych touto prózou těm, na které s radostí vzpomínám, já vzdal. Rád jsem Tě tu poznal a rád jsem s Tebou kostitřasi první, lubobudo, R-B killere, endzzi, maty, JÁ VIX., petersobole, ivanito, pavouku stodvacátýtřetí, adeli devětadevadesátý, recchi, BulleteCZ, LuCasi1993, erdo, dane XIV, Péťo Čumpelíku, pigazzi, joannino má a jistě i s Tebou a Tebou a Tebou slávu a právo v análech zápisu našeho kmene Tabula Rasa budoval. Těším se, až jednou budu smět zvolat s posledním kliknutím: „Hola hola hro má divoce kmenová a náviková, již není pro Tvůj stín ni kouska místa na cestách, kterými já nyní se hodlám vydati dál. Odpočívej v pokoji, haj hou.“. Do té doby budu nyní bránit čest Vás všech, do poslední mé vesnice.



(mám pocit ... 461 slov)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11059

Guest
Prosím moderátora o přejmenování tématu na "Vzpomínky - papasese". A následně smazání tohoto příspěvku.
Děkuji :hi
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Upraveno dle přáni, ale tu žádost raději nemažu ... :)


A moc pěkné, doufal jsem, že se zúčastníš. :thumb
 

DeletedUser11059

Guest
Díky Biblusku ....., kdyby neproběhl update, asi bych se ještě nějakou chvilku nepřihlásil.
 

luki28n

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
32
No já myslel, že to bylo naopak ;) že ty jsi přitáhl manželku :D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru